Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.10.2014, 14:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burada bir problem mi var?
Anlamadığım nokta kendinizi kırmanın anlamı yok.
Eğer bu şekilde tartışmalar devam ederse kendi kendinizi kırmamaya devam ederseniz yapmam neyi gerektiriyorsa onu yaparım.
Yalnız bu konuda zorlamamanızı ve aranızdan bir kişinin büyüklük yaparak konuyu tatlıya bağlamasını rica ediyorum.

- Teknik Destek Personeli
Mesaj09.10.2014, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumlarınızı bekliyoruz.
Mesaj10.10.2014, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

VOSA Forum açıldı.
Mesaj10.10.2014, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

VOSA Oyun http://vosa-oyun.tr.gg/
Mesaj10.10.2014, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

tr.gg'de en işe yarar site VOSA yazmış:
VOSA Forum açıldı.
Başarılar

Muhteşem bir şey, bir yerlerde keşfedilmeyi bekliyor.
Carl Sagan

Mesaj10.10.2014, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

webic yazmış:
tr.gg'de en işe yarar site VOSA yazmış:
VOSA Forum açıldı.
Başarılar

Teşekkürler!:. Very Happy
Mesaj12.10.2014, 10:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendinizi Çok Övüyosunuz Bomboş Bi Site Ama BS'nin En İyi Sitelerinden Diyosun Kendine Sad Sad
Mesaj12.10.2014, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktifdost yazmış:
Kendinizi Çok Övüyosunuz Bomboş Bi Site Ama BS'nin En İyi Sitelerinden Diyosun Kendine Sad Sad

Farkındaysan 2 yorumunuzu da değerlendirmedim.
Mesaj12.10.2014, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

vosa-tr yazmış:
aktifdost yazmış:

Farkındaysan 2 yorumunuzu da değerlendirmedim.

Bu taklit hesap! Ne yazarsa yazsın! Kimin umrunda! Hem gercek BS yoneticileri boyle yazmaz. İmzasi bile yok. Aldirma.

Muhteşem bir şey, bir yerlerde keşfedilmeyi bekliyor.
Carl Sagan

Mesaj12.10.2014, 12:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendinden büyüklere saygısızlık yapma . O seni kaale alıp değerlendiriyorsa yorum yapıyorsa sende karşılık ver görmezden gelme ... Bu arada siteni öven bir tek kendinsin farkında mısın bilmiyorum ama @aktif-dost a katılıyorum kimse google varken bir başka arama motorunu fazla kullanmaz herkes bunu bilir hatta tv de her zaman reklamını gördüğün yandex bile google'dan az kullanılıyor o kadar reklama rağmen ... Tamam sitenin iyi olduğunu düşünebilirsin herkes öyle düşünür ama kardeşim bunu kendine saklı dışarı vurma kendini överek ... Başarılar

Mesaj12.10.2014, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hemşerisi yazmış:
Kendinden büyüklere saygısızlık yapma . O seni kaale alıp değerlendiriyorsa yorum yapıyorsa sende karşılık ver görmezden gelme ... Bu arada siteni öven bir tek kendinsin farkında mısın bilmiyorum ama @aktif-dost a katılıyorum kimse google varken bir başka arama motorunu fazla kullanmaz herkes bunu bilir hatta tv de her zaman reklamını gördüğün yandex bile google'dan az kullanılıyor o kadar reklama rağmen ... Tamam sitenin iyi olduğunu düşünebilirsin herkes öyle düşünür ama kardeşim bunu kendine saklı dışarı vurma kendini överek ... Başarılar

Ama sizin yorumunuz benim için önemli. Ben, @aktif-dost' un yorumunu bir keresinde reklam yapıyormuşum diye bir konuyu kilitlediği için önemsemiyorum. Zaten onu kimse önemsemiyordur.
Mesaj12.10.2014, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar, facebook sayfamız açıldı.

TIKLA VE GİT

Mesaj12.10.2014, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

VOSA Sosyal sizin için düzenlendi.

Üye Girişi
Üye Profili
Üye Ol
Üye Listesi

NOT: Arkadaşlar .tr.gg haricinde link vermek yasak. Bazıları aksini söylecek olsa da (mesela @nirvanaforum böyle bir mesaj yazar) Fakat bu linkler tr.gg uzantılı. Örnek olarak: Üye Girişi linki aslında "http://vosa-sosyal.tr.gg/?goto=1" dir. Sadece yönlendirme var. Bazıları için kendimi yorup notu yazdığıma inanamıyorum.

Mesaj18.10.2014, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

agasu06 yazmış:
Amacım tartışmayı büyütmek değildir sadece VOSA adlı kişinin diğer sitelerin emeklerini yok saymasının emeğe saygısızlık olduğunu belirtmekti.Bu arada size bir abi tavsiyesi lütfen tartışmayın.Mübarek bayram günündeyiz tartışma sizler gibi aklı başında olan bireylere yakışmaz, tartışmak sadece insanı küçük düşürür.Tartışmaya devam etmenizi ben dahil kimse istemez ancak derseniz ki "Ben aklımın başımda olduğundan şüphe ediyorum sonuna kadar tartışacağım." lütfen özelden halledin bu işleri.

@webic sana gelecek olursak insanların fiziksel özellikleriyle dalga geçmen,insanların ayıplarını araştırman hem saygısızlık hem de ALLAH katında çok büyük günahtır unutmayın ki hepimizi ALLAH yarattı ve hepimiz evrendeki eşsiz düzenin bir parçasıyız.

Son olarak kimseyle bu mübarek bayram gününde tartışmaya girmek istemiyorum.Bu nedenle bana karşı yazacağınız tartışma yaratacak şeyler kulağıma varmadan düşecektir, vesselam..

Haklısın!:. Very Happy
Mesaj18.10.2014, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

VOSA;
Barışmıştık Ama Aykut Abi'ye Yaptığın Saygısızlıktan Dolayı BİR Adım Daha Gözümden, Gözümüzden Düştün. Ayrıca Şunu Artık Bildirmeliyim ki Artık Sen ve Hasan Gibi Kişilerle Muhatap Olmayacağım.

Onca Kişi Seni ve Beni Uyardı, Benim Sitem Silindi, Seninde Terbiyen!
Şunu Bilmelisin ki, İstediğin Kadar İyi Siten Olsun, Karakterin Bozuk Olsun Ama Burda İşin Olmasın.

Aykut Abinin Yorumuna Dibine Kadar Katılıyorum, Kendini Google İle Kıyaslayan Bir Kişiliğe Sahipsin Amacım Küçümseme Değil Ama Bu Halinle Google Paris, Sen Şırnak'sın.

Umarım Anlamışsındır.
Selametle...

•Nirvana Forum'un Yeni Hesabı•
Önceki mesajları göster: