Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.10.2014, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Lütfen Bakın 5 Gündür Arıyorum!

Merhaba, Arkadaşlar Şimdi Benim İsteğim Şu Mesela Bir Tane SWF Oyun Var Örneğin Süper Mario Şimdi Benim İstediğim Oyunun Sol Köşesinde www.NirvanaForum.tr.gg Yazması! Bunu Nasıl Yapabilirim Yapan Bir Kişi Tanıyorum Ama Söylemiyor Siz Biliyorsanız Lütfen Söyleyin PLEASE!
Mesaj05.10.2014, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu doğru olmaz, bu uygulamaya bunu yazdığınız takdirde, uygulama sahibinin sizi mahkemeye verme yetkisine sahip olur ve ilk önce sizi daha sonra bedava-sitem yöneticilerini sizden ötürü mahkemeye verir. Fakat swf uygulaması size ait ise yapılması mümkün ama nasıl yapılır bir fikrim yok. Dikkatli davranın Smile

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj06.10.2014, 07:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

biryaziatolyesi yazmış:
Bu doğru olmaz, bu uygulamaya bunu yazdığınız takdirde, uygulama sahibinin sizi mahkemeye verme yetkisine sahip olur ve ilk önce sizi daha sonra bedava-sitem yöneticilerini sizden ötürü mahkemeye verir. Fakat swf uygulaması size ait ise yapılması mümkün ama nasıl yapılır bir fikrim yok. Dikkatli davranın Smile

Yoo OyunSkor Bile Neredeyse Bütün Oyunlarına Yapıyor...
Mesaj07.10.2014, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

program aşağıda verdiğim linkte mevcut fakat eğer swf dosyalar sana ait değilse veya izin almadıysan ciddi şekilde başın ağrır benden söylemesi maksat yardım olsun diye düzenleyeceğin programı vericem...

http://www.gezginler.net/indir/sothink-swf-decompiler.html

kolay gelsin...
Mesaj09.10.2014, 22:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu gerekli bölüme taşındı.

- Teknik Destek Personeli
Önceki mesajları göster: