Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.10.2014, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Grafikersiz.TR.GG | En İyisimiyiz Siz Karar Verin

Grafikersiz.TR.GG asıl amacım forumda takılmaktı ama sonra siteyi düzenlemeye karar verdim bu sitede neler olacak? diye bir soru işareti kalmıştır elbet kafanızda bu sitede grafik ile ilgili her şey olacak kısaca anlatıcak olursak site şuan düzenlenme aşamasındadır yeni açıldığı için zamanla tarafımca geliştirilicektir hiç merak etmeyin Razz
Mesaj28.10.2014, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar Smile
Mesaj28.10.2014, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

brisin yazmış:
başarılar Smile

Yorumun için teşekkür ederim.
Mesaj28.10.2014, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Grafikersiz.TR.GG | En İyisimiyiz Siz Karar Verin

grafikersiz yazmış:
Grafikersiz.TR.GG asıl amacım forumda takılmaktı ama sonra siteyi düzenlemeye karar verdim bu sitede neler olacak? diye bir soru işareti kalmıştır elbet kafanızda bu sitede grafik ile ilgili her şey olacak kısaca anlatıcak olursak site şuan düzenlenme aşamasındadır yeni açıldığı için zamanla tarafımca geliştirilicektir hiç merak etmeyin Razz

Bireysel düşünceleriniz, hayal gücünüz doğrultusunda (konu,içerik size kalmış) çizebileceğiniz tasarımlar olabilir. ona göre biz de değerlendirme yapabiliriz diye düşünüyorum. Ortada bir şey yokken değerlendirmek alakasız olurdu sanırım. Smile Başarılar.
Önceki mesajları göster: