Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.07.2015, 09:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Site kuruluş amacı ve işleyiş şekli

Site kuruluş amacı ve işleyiş şekliyle kendini belli ediyor. Başarılar dilerim.
Mesaj21.07.2015, 10:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba beyler. Uzun zamandır yokum. Bu sene benim için yoğun geçti sınavıydı, tercihiydi derken pek zaman bulamadım çoğu şeye. Bu aralar bazı projeler üzerinde çalışıyorum. Benim bu sayfa ise bayağıdır boş kaldı. Site içindeki bazı resimlerin gözükmemesinin nedeni ise kullandığım resimlerin bana ileride telif hakkı yüzünden bela olmaması için silmemden dolayıdır.Neyse asıl konuya geçelim.

Şimdi ben siteme yazar arıyorum. Kendisi Yüzüklerin Efendisi, Hobbit, Silmarillion kısacası Orta Dünya ile ilgili istediği konuda yazılar yazan ve bunu severek yapan birisi olmalı. Eğer yazar olmak isterseniz aşağıdaki linkten şartları okuyabilirsiniz.

http://lotrdefteri.tr.gg/Yazar-Ol.htm

Peki bundan ne çıkarım olur diye sorarsanız. Yazdığınız yazının altına yazar profili eklenecek ve ordan isteyen sizin sitenize de girebilecek.

Yazdığınız yazı ise bana mesaj yoluyla atıp kendimce incelenip uygun bulunursa site üzerinde paylaşılacaktır. Umarım yazdıklarımı sonuna kadar okumuşsunuzdur. Sormak istediğiniz soruları bana mesaj yoluyla sorabilirsiniz.

En son lotrdefteri tarafından 21.07.2015 10:21:19 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: