Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.11.2014, 08:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Site Açılmıyor

Sitelere Tekrar Saldırımı Yapıyorlar Confused tr.gg li sitelere girilmiyor
Mesaj14.11.2014, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimde sitem açılmıyo ve arkadaşlara yaptığım tr.gg li sitelerede baktım onlarda açılmadı sorun ne acaba ?
Mesaj14.11.2014, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynı Sorun Bendede Var tr.gg lere Girilmiyor..
Mesaj14.11.2014, 09:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

tr.gg ye sürekli boş yere ddos saldırısı yapıyorlar yine çöktü sistem galiba Mad
Mesaj14.11.2014, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba..
serverler de düzenlemeler yapiliyor olabilir.. (bu nedenle gecici olarak siteler kapatiliyor)
ddos saldirisi bulunuyorsa.. tespit edildigi vakit bazi serverler devre disi birakliyor.. (bunun sebebi önlem almak serverlere zarar vermemek)
Bana sorarsaniz güncellemeler yapiliyor en kiza zamanda biraktiginiz yerden devam edebilirsiniz.

Hayirli günler dilerim.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj14.11.2014, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Merhaba..
serverler de düzenlemeler yapiliyor olabilir.. (bu nedenle gecici olarak siteler kapatiliyor)
ddos saldirisi bulunuyorsa.. tespit edildigi vakit bazi serverler devre disi birakliyor.. (bunun sebebi önlem almak serverlere zarar vermemek)
Bana sorarsaniz güncellemeler yapiliyor en kiza zamanda biraktiginiz yerden devam edebilirsiniz.

Hayirli günler dilerim.

Peki Gün İçinde Açılabilirmi
Mesaj14.11.2014, 10:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba, yaklaşık olarak 2 gündür dünya üzerinde sanal savaş sürüyor, Amerika ve cin arasında olan savaşdan Almanyuada etkilendi. Çünkü ikinci en büyük aldırı Almanyaya yapılmakta. Bedava-sitem ve tr.gg sitelerine bu sebeple girilemiyor olabilir. Tahminimce. Resme Bakınız.

Arrow

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj14.11.2014, 10:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler..
Mesaj14.11.2014, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-sitem'in tr.gg sitelerine erişmemesinin sebebini bu sanal savaşa bağlıyorum. Tahminimce serverler'in zarar görmemesi açısından savaştan etkilenmemek için sunucular kapatılmış olabileceğini düşünüyorum. Almanya en çok darbe alan ülkeler arasında 2.liğini haylen koruyor ve biraz önceki resimden 10 kat daha fazla saldırıya uğradı biraz önce. Resimi paylaşıyorum. Bilmeyenler için hatırlatma Bedava-sitem'in serverleri Almanyadadır.
Arrow

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj14.11.2014, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu: benimde sitem açılmıyor

benim sitemde açılmıyor
Bu web sayfası kullanılamıyor
yazısı geliyor hazirandan beri kullanıyorum ilk defa oldu bu off
Mesaj14.11.2014, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu: bu resimi nereden aldın nasıl öğreniyorsun

biryaziatolyesi yazmış:
Bedava-sitem'in tr.gg sitelerine erişmemesinin sebebini bu sanal savaşa bağlıyorum. Tahminimce serverler'in zarar görmemesi açısından savaştan etkilenmemek için sunucular kapatılmış olabileceğini düşünüyorum. Almanya en çok darbe alan ülkeler arasında 2.liğini haylen koruyor ve biraz önceki resimden 10 kat daha fazla saldırıya uğradı biraz önce. Resimi paylaşıyorum. Bilmeyenler için hatırlatma Bedava-sitem'in serverleri Almanyadadır.
Arrow
Mesaj14.11.2014, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

umarım bizim verilere bir şey olmaz Smile

Mesaj14.11.2014, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynen Ya 200ü Geçik Sayfam Var Neutral Bu Arada Resimlerde Sıkıntılar Oluşuyor
Mesaj14.11.2014, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kötü oldu
Mesaj14.11.2014, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu: