Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.09.2014, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu: isminiz( at )siteadi.esy.es vb. email açmak!

Arkadaşlar İşinize Yarayacağını Düşündüm O Yüzden Sizlere Anlatmak İstedim...
1. Http://Hostinger.Web.TR Adresine Girin (Link Vermek Yasaksa Af Ola)
2. Sipariş Ver Butonuna Tıklayın ve Çıkan Sayfada FaceBook veya Google İle Giriş Yapın.
3. Giriş Yapıp SiteAdiniz.Esy.Es vb. Bir Alan Adı Oluşturduktan Sonra Kontrol Panelinden E-Postaları Yönet'e Tıkayalım. Daha Sonra E Posta Adını, Şifreyi Falan Yazdıktan Sonra Oluştur Diyin.
İşte Bu Kadar!
3 Adımda Kendine Ait Web Posta Very Happy
Mesaj10.09.2014, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

örnek olsun diye bi tane açtım
support( at )nirvanaforum.esy.es
Mesaj10.09.2014, 21:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yardımcı olmak istediğinizi anlayabiliyorum fakat bunun yeri Destek alabileceğiniz ekstern siteler bölümü olmalı.
Modlardan birine başvurup taşıtabilirsiniz.
Mesaj10.09.2014, 21:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Af Ola Anlatımlar Diye Bölüm Bulamayınca Bende Buraya Açtım K.B
Mesaj10.09.2014, 22:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

- Teknik Destek Personeli
Mesaj05.10.2014, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Ama

Ama ondan ücretsiz olarak sadece 2 tane e-posta açabilirsiniz. Bedava açmak için Yandex.Kurum' la birleştirmek lazım.
Mesaj18.10.2014, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Hostinger..

Hostinger bedava ama benım gördüğüm (esy.es) vs sitelerde hostinger sizin açtığınız site üzerinden para kazanıyor site bir geliri olcağını sanmıyorum bi noktadan sonra hostinger siteleride kapanıyor Smile bedava-sitem kapanmıyacağı için tr.gg tercih edin veya hadi aççaksınız en azından googlenin blog servislerinden yararlanırsınız kendi blogum link koymadan göstermek isterim blog sitelerini "www.kodshop.blogspot.com.tr" ama esy.es aççaksanız açmayın derim tek saldırıda siteniz çöker tr.gg 'yi çökertmek baya bi sıkar çünkü 30'dan fazla uzantı ve dille hizmet veriyor kapanması için bedava-sitem.com'un kapanması lazım esy.es'den hayat gelmez aççakların dikkatine Smile Not:ilk forumda özgün yazım umarım açık dile getirmişimdir..
Mesaj02.12.2014, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Hostinger..

kodshop26 yazmış:
Hostinger bedava ama benım gördüğüm (esy.es) vs sitelerde hostinger sizin açtığınız site üzerinden para kazanıyor site bir geliri olcağını sanmıyorum bi noktadan sonra hostinger siteleride kapanıyor Smile bedava-sitem kapanmıyacağı için tr.gg tercih edin veya hadi aççaksınız en azından googlenin blog servislerinden yararlanırsınız kendi blogum link koymadan göstermek isterim blog sitelerini "www.kodshop.blogspot.com.tr" ama esy.es aççaksanız açmayın derim tek saldırıda siteniz çöker tr.gg 'yi çökertmek baya bi sıkar çünkü 30'dan fazla uzantı ve dille hizmet veriyor kapanması için bedava-sitem.com'un kapanması lazım esy.es'den hayat gelmez aççakların dikkatine Smile Not:ilk forumda özgün yazım umarım açık dile getirmişimdir..

Kardeşim gerçekten ben kullandım çok saldırı yiyor bsde öyle bir şey yok
hosting alıcaksanız paralı alabilirsiniz ama bedava-sitem alan adı ve hosting veriyor
Mesaj02.12.2014, 21:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba

Bu Konuyu biliyorum Yardım Almak İsteyen Arkadaşlara Web Sayfası Ve E-posta açarım ... Ücretsiz ... İletişime geçerseniz sevinirim
Önceki mesajları göster: