Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.12.2014, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

wikiped yazmış:
Hepinize teşekkür ederim uzun zamandır online değildim yakında geri dönücem sonyuçta teog .d

Teogda kaç yanlış.
Mesaj12.12.2014, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

25 gün olmuş yeni haftanın sitesi seçilmeyeli .. Rolling Eyes Ayın sitesini seçeceğiz artık Smile

Mesaj12.12.2014, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

webeveyn yazmış:
25 gün olmuş yeni haftanın sitesi seçilmeyeli .. Rolling Eyes Ayın sitesini seçeceğiz artık Smile

Aynen öyle Smile Moderatörler de zaten ay'da, yıl'da bir giriyorlar Forum'a Smile Smile
Mesaj12.12.2014, 22:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

chickenblog yazmış:
webeveyn yazmış:

Aynen öyle Smile Moderatörler de zaten ay'da, yıl'da bir giriyorlar Forum'a Smile Smile

Moderatörlerim oldukça aktifdirler. Belki de onların online olmadığı saatlerde siz online değilsinizdir. Zira ben de sizi çok fazla göremiyorum forumda.

Şair de eklemiş:
Açtığın her yaradan, hesap sorar "Yaradan"
Mesaj12.12.2014, 23:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

admintarik yazmış:
chickenblog yazmış:
webeveyn yazmış:

Moderatörlerim oldukça aktifdirler. Belki de onların online olmadığı saatlerde siz online değilsinizdir. Zira ben de sizi çok fazla göremiyorum forumda.

Tarık bey bu bedava-sitem'in en aktif üyesiydim taa ki siteyi az evvel silene kadar ChickenBlog'u bilgilendirme bekliyorum ben neden böyle bir şey yapıldı ?
Mesaj13.12.2014, 23:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

haftanın sitesi seçilmek bana ve şeçilmeyenlerede nasip olur işallah. wikiped arkadaşımıza başarılarının devamını dilerim.

En son opencore tarafından 13.12.2014 23:34:44 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: