Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.11.2014, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu: ByOnbasi I Tasarım değerlendirme !

Öncelikle herkese merhaba. byonbasi.tr.gg adlı sitem için yeni bir tasarım çizdim. Daha kodlamasını yapmadım ama kodlamadan önce tasarımın eksiklerini veya daha nasıl iyi olabilir bunları görmek için eleştirmenizi istiyorum. İyi veya kötü yorumlarınız benim için değerlidir. Sizlerin yorumlarına göre sitemi düzenleyip sizlere yararlı bulduğum bir çok konuyu paylaşıp anlatacağım şimdiden ilginiz için teşekkür ederim. Smile

Site Önizleme :

Mesaj14.12.2014, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni tasarımımı sonunda kodladım Smile Tasarım daha siteye tam oturmadı eksikleri var evet ama şu haliyle nasıl daha yeni neler ekleyebilirim yardımcı olursanız sevinirim Smile

Tasarım Ön İzleme :

Mesaj14.12.2014, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site Tasarımın güzelliği açısından sizden içerik konusunda beklentilerimiz artıyor.
Mesaj14.12.2014, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Elimde kapsamlı bir arşiv var içerik konusunda yanıltmayacağımdan eminim Smile Yorumunuz için teşekkürler
Mesaj14.12.2014, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Acaba market ve çekiliş alanlarında ne gibi projeleriniz var? Konuyu daha kapsamlı hale getireyim ne tür paylaşımlar yapmayı düşünüyorsunuz?
Mesaj14.12.2014, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

opencore yazmış:
Acaba market ve çekiliş alanlarında ne gibi projeleriniz var? Konuyu daha kapsamlı hale getireyim ne tür paylaşımlar yapmayı düşünüyorsunuz?

Markette hazırladığım ui psd kitleri, logo, web şablonları vs. gibi şeyler satmayı planlıyorum tabi alan olmazsa hazır web siteleri yani içinde ücretli web tasarımı bulunan kişisel logusu hazırlanmış alan adı ve hosting alanmış hazır siteler felan.
Çekilişe gelincede, malum yılbaşı yaklaşıyor ufak çapta hediyeler yılbaşı gibi özel günlerde veya benim belirlediğim zamanda adil bir çekilişle birkaç kişiye hediye vererek sitemin daha çok takip edilmesini planlıyorum.
Önceki mesajları göster: