Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.12.2014, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu: (Yardım) Siteyi tüm çözünürlüklere ayarlama

Öncelikle merhabalar. Başlığı doğru yeremi açtım bilmiyorum eğer yanlışsa taşıyabilirseniz sevinirim. Sitem benim bilgisayarımda sorunsuz görüntülenebiliyor. (Ekran 21') fakat başka bir boyutlu monitörden girdiğimde sitenin tamamı görünmüyor menüler kapanıyor bunu nasıl çözebilirim ? Yardımcı olursanız sevinirim Smile

Benim bilgisayarımda : (21')

Arkadaşımın bilgisayarında : (19')

Mesaj21.12.2014, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer genişliği 100% yaptıysanız, ekran görüntüsüne göre ortalayabilir. Başka birşeyi yok sanırım.
Mesaj21.12.2014, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Moderatörlere ulaş reklam tasarımının görüntüsünü bozduğunu söyle ilgilenirler.Konumunu değiştirmene izin verebilirler.

Bu sorunun sebebi tasarımın çizenin tamamen boş bir sayfa üzerine tasarlamış olması.
Mesaj21.12.2014, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

opencore yazmış:
Moderatörlere ulaş reklam tasarımının görüntüsünü bozduğunu söyle ilgilenirler.Konumunu değiştirmene izin verebilirler.

Bu sorunun sebebi tasarımın çizenin tamamen boş bir sayfa üzerine tasarlamış olması.

Tasarım ben çizdim zaten arkaplanla uyarlamak istedim ama sadece 1680x1050 çözünürlükte oluyo diğer çözünürlüklere uyumlu olmuyor.Reklam konusuna gelincede siteyi tamamen düzene soktuktan sonra zaten premium paket satın alıcam
Mesaj23.12.2014, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bildiğim kadarıyla tasarımı genişliklerini ve yüksekliklerini yüzdelik (%) şekilde ayarlarsanız, karşı tarafın yani ziyaretçinizin ekranı nasıl ise otomatik olarak ayarlanıyor. Farklı bir yöntemi olan varsa söylesin bizde sitelerimizi bütün çözünürlüklere uyarlayalım?
Önceki mesajları göster: