Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.01.2015, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abi DNS den kaynaklanıyor olmalı. DNS adresini değiştirmen sorunu çözmeyebilir. Modeme res at. Virüs olabilir. Ccleaner'dan başlangıçda çalışan programlara göz at. Tarih ve saat ayarlarına göz at. Belki yardımımız dokunur.
New Generation Blog..
Mesaj26.01.2015, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

her şeyi yaptım geriye virüs kaldı acaba virüs mü girdi deyeceğim bilemicem nasıl temizlerim bilgisi olan varmı ?
Mesaj26.01.2015, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Birde sonradan yüklediğin değilde bilgisayarın kendi antivirüsü ile tara bilgisayarı.
Mesaj26.01.2015, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hindi-Blog yazmış:
Birde sonradan yüklediğin değilde bilgisayarın kendi antivirüsü ile tara bilgisayarı.

yaptım hiç virüs yok zaten olması imkansız da
Mesaj26.01.2015, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
[color=brown]@gitarımınsesi kardeşim internette olan bir şeyin aynısını buraya yazmışsın neyse amaç yardım biliyorum da hiç biri işe yaramıyor çok ilginç ilk defa başıma böyle bir hata geldi neden olduğunu anlayamadım

Ben Kendim Yazdım Demedim Ki Question

Fakat İşe Yarar Tek Çözüm Oydu Ondada Da Olmadıysa Şu Yolu Dinle Kardeşim ;

Arrow Malware Kullanarak Önce Chromeyi Tarat. ( Trojen Felan Olabilir.)
Arrow Chromeyi Sil Yeniden Yükle.
Arrow İnternet Ayarlarını Sıfırla
Arrow Her Hatayı Tekrardan Alıyorsan EN ÖNEMLİSİ BURASI !
Arrow MASA ÜZERİNDEKİ DOSYALARI
Arrow YEREL D Diske AT
Arrow BAŞLAT MENÜSÜNE SİSTEM GERİ YÜKLEME YAZ.
Arrow VE ORADA VERDİĞİ TARİHTEN BİRİNİ SEÇ DEVAM DE FORMAT GİBİ BİR ŞEY BU BEKLEYECEKSİN O TARİHE GERİ DÖNECEK KRİTİK GÜNCELLEŞTİRME OLMUŞ OLABİLİR. YADA GÜNCELLEME YADA YEDEKLEME YAPILIRKEN SİSTEM ONARIMINDA HATA ALINMIŞ OLABİLİR BUNU YAPMALISIN.

SELAMLETLEEE

[/color]

Bir memleketin ahlak bakımından nasıl idare edildiğini anlamak isterseniz, o ülkenin müziğini inceleyiniz. ALAIN
Mesaj26.01.2015, 22:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim sanırım hata sebebi virüs 10 tane felan virüs buldum birazdan bitecek virüsleri temizlediğim zaman düzelir inşallah ama anlamadıgım nokta önceden de tarama yaptım virüs bulamadı neyse eğer düzelirse veya düzelmezse tekrar buradayım Smile
Mesaj27.01.2015, 07:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
kardeşim sanırım hata sebebi virüs 10 tane felan virüs buldum birazdan bitecek virüsleri temizlediğim zaman düzelir inşallah ama anlamadıgım nokta önceden de tarama yaptım virüs bulamadı neyse eğer düzelirse veya düzelmezse tekrar buradayım Smile

Bekliyorum

Bir memleketin ahlak bakımından nasıl idare edildiğini anlamak isterseniz, o ülkenin müziğini inceleyiniz. ALAIN
Mesaj27.01.2015, 16:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

virüsleri temizledim yine aynı off ya çıldıracağım format mı lazım acaba Sad
Mesaj27.01.2015, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanırım Formattan Başka Çaren Yok Ama Dediğimi Yaptın Mı Question Sistem Geri Yükelemeyi Question

Mesaj27.01.2015, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaptım ya aslında torrent bir oyun vardı onun yuzunden oldu sanırım indiriyorum oyunu virüs bulaştı sanırım bilgisayara ve silemiyorum
Mesaj27.01.2015, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yoo Virüsle Olacak Bir Hata Değil Benimde Bildiğim Üzere DNS Den Kaynaklı Ama Sende Neden Olmuyor Anlamadım :/ Bilgisayarındaki Saat Yanlış Mı Bir Kontrol Etsene . Bazen Ondan Dolayı Olabiliyor

Mesaj27.01.2015, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

saat doğru tarih bile her şey iyi düzgün çalışıyor sanırım indirdiğim torrent oyun yüzünden 60 lira vermemek için düştüğüm hale bak Mr. Green
Mesaj27.01.2015, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya Oyun İle Alakası Olacağını Sanmıyorum Confused Fakat Bir Bilgisayarcıya Gidin En Fazla 10 TL İster Daha Fazla İster İse Bence Vermeyin.

Mesaj27.01.2015, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim böyle dememdeki amaç şu geçen hafta değil ondan önceki haftaydı yanılmıyorsam oyunu indirmeden önce hiç bir sorun yoktu indirdikten sonra bu hatalar meydana geldi şüphem o yüzden yani..
Mesaj27.01.2015, 21:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bakın Bu Tür Hatalar Sistem Hatalarıydı. Bilgisayarınızda Ya Elinizle Yada İstemeyerek Bir İnternet Ayarını Değiştirmişsiniz. Bundan Kaynaklı Yani Virüs Felan Değil Ben Sana Trojen Gibi Zararlı Dosyalardan Dolayı Olabilir Dedim. Virüsten Demedim. Virüsten Olma Olasılığı Sıfır Yani Virüs En Fazla Gereksiz Reklamlar Açar.

Önceki mesajları göster: