Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.01.2015, 22:34 (UTC)    
Mesaj konusu: TasarımEntegre | Banner Sponsorluğu

Merhaba arkadaşlar,

Eski kullanıcılar tanıyacaklardır. Kısa bir dönem önce yayınımıza ara vermiş fakat daha sonra bir türlü açılışımızı yapamamıştık. Şimdi ise bomba gibi tasarımlarımız ve içeriğimiz ile geri döneceğiz. Lafı buradan daha fazla uzatmak istemiyorum ve konuya geçiyorum:

Yayına ara vermeden önceki hitlerimiz günlük 35+ idi. Şuan yeniden bir açılış yapacak ve içeriğimizi tazeleyeceğimizden eski hitimizi yakalamamız kısa bir zamanı alacaktır. Yani sponsor olmak isteyen arkadaşların bunu göz önüne almalarını isterim.

Sponsorluğumuz başlıkta da belirttiğimiz gibi banner (resim) biçiminde olacaktır. Fakat tasarımımızın da aktifleşmesiyle göreceksinizdir ki banner olarak belirttiğim alan tam olarak bir reklam içermiyor. Önizleme:

Bu banner'da sizin sitenizin ismi olacak ve tıklandığında ise size yönlendirilecek. Banner ise ana sayfamızda bulunacaktır.

Öncelik site hitinde değil, sitenin amacına göre vereceğim.

Bilgi almak isteyenler bana özel mesaj ile, sitemizin iletişim formundan veya bu konunun altından ulaşabilir.

Sponsorluk için konuşmak isteyen arkadaşlar ise bana özel mesaj ile ulaşabilir.

En son tasarimentegre tarafından 27.01.2015 22:35:27 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj30.01.2015, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Sponsor

Sponsorun Olabilirm Very Happy

Mesaj30.01.2015, 20:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sponsor

gultekinblog yazmış:
Sponsorun Olabilirm Very Happy

Neden Olmasın Smile Özelden konuşabiliriz kardeşim.
Mesaj30.01.2015, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Sponsor

Tamam
Önceki mesajları göster: