Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.03.2015, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava Sitem Kullanıcıları

Aşağıda Yer Alan Konular Hakkında Uygun Fiyata Destek Verilir. Ödeme Yolu Yalnızca PayPal Olabilir. İstediğiniz Şeyi Konu Altına Değil Özel Mesaj [Ö.M.] İle İletiniz.

Site Taşıma, Bakım & Güvenliği Yapılır (Host veya Dedicated Her Ne Kullanıyorsanız.)

Linux Hosta Reset, Sanal Sistem Kurulumu ve Güvenlik... Gibi Her Türlü İşlemler Yapılır.

MyBB ve vBulletin Sistemlerin 0'dan Kurulumu, Güncellemesi, SEO, Eklentisi... Kurulumları. Ayrıca Sistem Bakım Onarım ve Güvenliği Sağlanır.

Kişinin İstediğine Göre WordPress, Blogger, PHP, ASP, HTML, CSS ve MyBB Temaları Araştırılır ve Bulunursa Uygun Fiyata Satılır.

TeamWiewer veya Alpemix İle Telefon, Tablet... Gibi Akıllı Cihazlara Root / Rom / HardReset ve %100 Orjinal Yazılım Yüklemesi İşlemleri Yapılır.

Bilgisayar'da Yanlışlıkla Silinen ya da Format Sırasında Kurtarılamayan Bilgilerin Kurtarılması Sağlanır.

HTML / C / C++ / C# / PHP / Java / Python / Rubly / SQL (Veri Tabanları)... ve Bir Çok Yazılımların Videolu Eğitim Setleri Satılır.

Adobe Photoshop, Freworks... Gibi Video ve Grafik Programların Kullanımı İle İlgili Vdeolu Eğitim Setleri Satılır.

Linux İşletim Sisteminin Kullanımı ve Linux İle Hack Yapımı Videoları Satılır.

Web Site Hacking ve Güvenlik Hakkında PDF, Office Word ve Eğitim Videoları Satılır.

Siemens 7-200 PLC Eğitim Videoları ve Türkçe Dilinde PDF Kaynaklı Dökümanlar Satılır.

Sınırsız (Unlimited) Reseller ve Host Sağlanır.
Mesaj16.03.2015, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu tür konuları açmayınız.
Mesaj16.03.2015, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu tür konular forum genelinde yasak.
Lütfen konu açmadan önce sabit başlık üzerinden kuralları inceleyin.
Konu kilit.

- Teknik Destek Personeli
Önceki mesajları göster: