Forum'da ara:
Ara

Sitemizi nasıl buldunuz?
Çok güzel.
  100%
[ 3 ]
İdare eder.
  0%
[ 0 ]
Kötü.
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 3

Yazar Mesaj
Mesaj19.04.2015, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Denatoly - Kişisel web atölyemiz!

Artık yazılarımızı arşivlememiz gerekiyordu. Bizde bir küçük atölye oluşturup, güncel ve eski makalelerimizi oradan paylaşıcağız. Bu site bedava-sitem üzerindeki 4-5 sitelerin ortak noktasıdır. Hepimiz el ele vererek böyle bir şey ortaya çıkarmaya karar verdik. Yakında açılacaktır.

Sitemiz hakkında tüm gelişmeleri, güncellemeleri buradan yazıcağım. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Smile

En son Denatoly tarafından 23.04.2015 18:59:25 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj19.04.2015, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Site Olmuş Karşim Kısa Sürede Açıcağını Umuyorum Smile
Mesaj19.04.2015, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Browz yazmış:
Güzel Site Olmuş Karşim Kısa Sürede Açıcağını Umuyorum Smile

Teşekkür ederim kardeşim. Eksikler var onları halledeyim. Güzel bir şekilde açılış yaparız. Smile
Mesaj19.04.2015, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir güzel tasarım olduğunu görüyorum, linkler yerleştirilmemiş sanırım Smile
Gördüğüm kadarıyla.. Wink
Yakışır kardeşime fakat hangi siteyle ilgileniyorsun anlayamadım Very Happy

@GMedya | RadyoMaskoT Kurucusu
Mesaj19.04.2015, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

radyomaskot yazmış:
Bir güzel tasarım olduğunu görüyorum, linkler yerleştirilmemiş sanırım Smile
Gördüğüm kadarıyla.. Wink
Yakışır kardeşime fakat hangi siteyle ilgileniyorsun anlayamadım Very Happy

@GMedya | RadyoMaskoT Kurucusu

Vakit buldukça hepsine bakmaya çalışıyorum. Teşekkür ederim yorumların için, henüz siteyi tam yerleştirmedim. Hazır olduğunda yerleştireceğim. Smile
Mesaj19.04.2015, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sana önerim footer kısmını hafif şeffaf yap ve Copyright kısmını da farklı renk yapma.. çünkü tasarımlarının üst kısmı gerçekten güzel fakat Footere inince o hava kaçıyor. Farklı şeyler de yapabilirsin. Ayrıca sosyal medya ikonları vs tasarıma hoş bir hava katar (sadece öneri)
Mesaj19.04.2015, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

700pixel yazmış:
Sana önerim footer kısmını hafif şeffaf yap ve Copyright kısmını da farklı renk yapma.. çünkü tasarımlarının üst kısmı gerçekten güzel fakat Footere inince o hava kaçıyor. Farklı şeyler de yapabilirsin. Ayrıca sosyal medya ikonları vs tasarıma hoş bir hava katar (sadece öneri)

Öneri ve yorum için teşekkür ederim. Footer için şeffaf olmazda renkleri ayarlayabilirim. Sosyal medya ikonlarını kısa zamanda ekleyeceğim. Öneriler için teşekkürler. Smile
Mesaj23.04.2015, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Ziyaretçi defteri
Arrow İletişim
Arrow Reklam ver
Arrow Hakkımızda
Arrow Forum

Menülerimiz düzenlenip, içerikler eklenmiştir. Sitemiz yarın akşam açılıcaktır. İçerikler kontrol edilip düzenleniyor. Smile
Önceki mesajları göster: