Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.05.2015, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu: LYS Sınavlarına Hazırlananlar

LYS sınavlarına hazırlananları bi görelim. Benim bu sene 2. hazırlanışım. Var mı başka hazırlanan ? (alanım : MF-4)
Mesaj20.05.2015, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynen kanka son 25 gün arttırabildiğim kadar net arttırmam lazım ygs sıralamasını öne çekicem inşallah =)
Mesaj21.05.2015, 20:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

korany yazmış:
Aynen kanka son 25 gün arttırabildiğim kadar net arttırmam lazım ygs sıralamasını öne çekicem inşallah =)

İnşallah bende öne çekmek istiyorum. Smile

Mesaj24.07.2015, 15:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

ÖSYM Yertleştirme sonuçları açıklandı. Sonuçlar beni şaşırtmadı gideceğim yer belliydi zaten Smile. Var mı başka tercih yapan? Konuşalım buradan..
Mesaj24.07.2015, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği çıktı ancak bilgisayar ve öğretim teknolojilerinide düşünüyordum Gazi'den sonra ODTÜ bilgisayar ve öğretim teknolojileri yazdım içim de şimdi bir ukte kaldı. Gelecek seneye çalışacak arkadaşlara bir uyarı vereyim , eyer bir YGS bölümünden tercih yapmayacaksınız LYS'den tercih yapacaksanız kesinlikle LYS yüksek tutun.
YGS'den yüksek puan aldım diye derslerinizi boşlamayın. LYS herşeyi değiştirebiliyor. Bu sene en büyük yaptığım hatalardan biriydi bu.

En son opencore tarafından 24.07.2015 18:12:34 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj25.07.2015, 09:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

@opercore onlardan biride benim. Ben gerçi ne lys ne ygs çalışmadım orası ayrı. ygs sonucum fena sayılmazdı ama lys ile 5 bin geriledim. Üstüne okul puanım beni 6 bin sıra daha geriletti. 60 binden sakarya bilg. müh. yerleştim. Çalışsaydım biraz iyi olurdu.
Mesaj25.07.2015, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Okul puanı gerçekten çok önemli puan sıralamanızı koruyabilmeniz için okul puanlarını yüksek tutmak gerekiyor etkisi az ancak 1 puan bile binlerce kişi yer değiştirebiliyor.
Okul birincilerine normal birinden çok daha fazla puan geldiğini biliyorum ayrıca birincilik kontenjanı var bütün üniversitelerde 2 adet oluyor genelde ve mesela 320 puanlık bir yer 300-290 puan ile giriş yapabiliyor gerisini siz düşünün iyi üniversite düşünen arkadaşlar şimdiden derslere yüklenin okul birincisi olmaya çalışın ,

İlköğretimde olan arkadaşlara 6-7-8 sınıflara iyi çalışın çünkü YGS'yi 6-7-8-9 sınıflar oluşturuyor. 12. sınıfa gelmeden YGS-LYS konularında eksik bırakmayın...
Mesaj25.07.2015, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lise hayatı boyunca yatıp son sene abanmaya çalışanlardan biri de benim. Kesinlikle böyle bir hataya düşmeyin. Uzun bir süreç bu üniversite hazırlık. 2. senem olmasına rağmen pek bir gelişme kaydedemedim. 79 k sıralama geldi ne yazıkkı. Sakarya Bilgisayar İÖ yazdım bende.
Orayı kazanan arkadaşlar varsa iletişime geçsin lütfen Smile
Önceki mesajları göster: