Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.06.2015, 08:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

MineOfThrones yazmış:
İlgimi çeken az sayıdaki bs sitesinden biri oldu takipdeyim

Teşekkürler. Smile
Mesaj24.06.2015, 09:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Profil Anasayfası Oluşturuldu!

Arrow *Not: Henüz daha oluşturulmadı. Bu sadece önizlemedir. Sayfayı ziyaret için en yakın zamanda açacağım.

Mesaj24.06.2015, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bir platform düşüncesi, tebrik ederim başarılı olmuş Smile
Renk uyumu, dizayn on numara Wink

Değerlendirme:
★★★★☆
Fakat üst reklamı göremedim bilginize..

Kolay gelsin..
RadyoMaskoT Ekibi
Mesaj24.06.2015, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

radyomaskot yazmış:
Güzel bir platform düşüncesi, tebrik ederim başarılı olmuş Smile
Renk uyumu, dizayn on numara Wink

Değerlendirme:
★★★★☆
Fakat üst reklamı göremedim bilginize..

Kolay gelsin..
RadyoMaskoT Ekibi

Teşekkürler...
Mesaj26.06.2015, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beta Sürüm Güncellenecek!

Exclamation Site kayıtları 1 ila 2 hafta durdurulmuştur. Site arayüzleri ve temel güncellenecektir.
Exclamation Program üzerinde çıkan bir hata da 2-3 gün içerisinde düzeltilecektir.

Saygılar,
Tolga Samet
Mesaj26.06.2015, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten bedava sitem üzerinde sayılı sosyal medya sitelerinden birisin,resimlerden göründüğüm kadarıyla çok güzel bir proje olacağa benziyor umarım dahada geliştirirsin.Bedava sitem imkanları ile zor bir proje ancak bs ekstralarını kendine göre çeki düzen verirsen çok güzel işler çıkartabilirsin. Skybanner reklam içerik bölümünün işini bozacak gibi duruyor.Siyah menü alanını biraz daraltmak zorunda kalabilirsin. Responsive tasarım tercih etmen çok yerinde şeçim olmuş belki ileride tasarım için uygulama çıkarırsan siteni çok farklı boyutlara taşıyabilirsin.Başarılar dilerim ,iyi çalışmalar.
Mesaj26.06.2015, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Site Olacağına İnanıyorum

#Open Down # Yusuf A.
Mesaj27.06.2015, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

opencore yazmış:
Siten bedava sitem üzerinde sayılı sosyal medya sitelerinden birisin,resimlerden göründüğüm kadarıyla çok güzel bir proje olacağa benziyor umarım dahada geliştirirsin.Bedava sitem imkanları ile zor bir proje ancak bs ekstralarını kendine göre çeki düzen verirsen çok güzel işler çıkartabilirsin. Skybanner reklam içerik bölümünün işini bozacak gibi duruyor.Siyah menü alanını biraz daraltmak zorunda kalabilirsin. Responsive tasarım tercih etmen çok yerinde şeçim olmuş belki ileride tasarım için uygulama çıkarırsan siteni çok farklı boyutlara taşıyabilirsin.Başarılar dilerim ,iyi çalışmalar.

Teşekkürler. Elimden geldiğince uğraşıyorum ama bs bazen imkan vermiyor. Yani kısıtlı. Smile
Mesaj27.06.2015, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

opendown yazmış:
Güzel Site Olacağına İnanıyorum

Teşekkürler. Smile
Önceki mesajları göster: