Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.06.2015, 22:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Site Silme (Acil yardım lütfen!)

Arkadaşlar merhaba özür dilerim forum kurallarını bilmiyorum. Buraya açmak en doğrusu gibi geldi. Acil yardım gerekiyor da lütfen.

Bundan yıllar önce bi site açtım ama daha sonra unuttum gitti. Şimdi o siteyi kesinlikle silmek istiyorum fakat % 99 ihtimalle üstüne açtığım mail hesabı (4 veya 3 yıl olduğu için emin değilim) kullanılmadığı için microsoft tarafından kapatılmış. Hesap olmadığı için silemiyorum fakat silmem gerekiyor.

Lütfen bana bir fikir verin, ne yapacağımı bilemiyorum. Şimdiden teşekkürler.
Mesaj24.06.2015, 01:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Web sitenizi sildirmek için çeşitli şeyler yapılabilir bunlardan bashedeceğim.
Fakat bunu yapabilmek için web adresiniz hakkında bazı bilgilerinizi hatırlamanız gerekiyor.
Aksi bir ihtimal sayfanızı almadan sildirmeniz mümkün bir şey olarak göremiyorum.
Yalnız siteniz kurallara uygunsuz ise o zaman siteyi kapattırabilirsiniz.
Kapattırma işlemi hakkında soracağınız soruları direk buradan cevap vermek istiyorum.
Support adresimiz ile iletişim kurmalısınız. Mail adresimiz support-tr( at )webme.com ( at ) yerine @ koymayı unutmayınız.
Göndereceğiniz mail içeriğinde aynı durumu oraya da yazarak bildirmeniz gerekiyor 3 gün içerisinde yanıt alacağınızı ümit ediyorum.
Eğer konu ile alakalı veya başka çözemediğiniz bir sorunuz problem varsa özel mesaj ile bana danışabilirsiniz.

- Teknik Destek Personeli
Önceki mesajları göster: