Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.09.2015, 00:52 (UTC)    
Mesaj konusu: CSS Kodu Tasarımı Hatası

Arkadaşlar Şimdi Ben Clean Temasının CSS Tasarımı Alıp Notepad++ Üzerinden Kodda Değişiklikler Yapıp Alt Sekmeleri Gizledim(Sekme Kodları Dışında Hiçbir Şeye Dokunmadım) Sonra Notepad++'ta Yaptığım Değişiklikleri .HTML Uzantılı Kayıt Edip .HTML Uzantılı Dosyayı Çalıştırdım Ve O Dosyadan Siteyi Kontrol Ettiğimde İse Hiçbir Sıkıntı Yoktu Hatta Başarılı Bir Şekilde Alt Sekmeleri Gizledim, Fakat Sonra Bu Kodu Clean Temasından Gelişmiş Seçeneklere Geldiğimde Bana Temanın Üzerindeki Metin(örn. CSS kodu için de kullanılabilir) Ve Tasarımın Altındaki Metin Diye 2 Seçenek Sunuyor. CSS Tasarımına Geçtiğimde İse Bunlara Ek Olarak CSS Kodu Kutucuğu Veriyor, Bende HTML Dosyasında Yazdıklarımı CSS Kodu Kutucuğuna Yazdığımda Site Çok Fazla Bozuluyor.
Bunu Nasıl Düzelteceğim, Yazdığım CSS Kodunu Nasıl Temanın Üzerindeki Metin, Temanın Altındaki Yazı Ve CSS Kodu Olarak Nasıl 3'e Ayırabilirim?
Mesaj22.09.2015, 07:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

.html olarak kaydettiğiniz dosyanın içerisindeki style tagları arasında kalan kodları css kısmına ekleyin, eklediğiniz kodları .html dosyasının içerisinden silin.

Daha sonra diğer kodları tasarımın üstüne ve tasarımın altına olmak üzere ikiye ayırın.
( Dikkat içerik kısmını silin )

Ayırdığınızda Headerden içeriğe kadar olan kısmı tasarımın üstüne içerikten footer'a kadar olan kısmı tasarımın altına ekleyip kaydedin.

Yine olmassa .html dosyasını bir yere upload edin ve bana ÖM olarak iletiniz. Elimden geldiğince yardım ederim.

İyi forumlar.
Önceki mesajları göster: