Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.10.2015, 22:02 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemi açınca böyle bişey çıkıyo bu nedi

This wepsite uses cookis. By using it,
you agree to the usage of cookies
More details
altındada okay yazıyo
bu neyin nesi eskiden yoktu yeni çıkmaya başladı. bilgilendirirseniz sevinirim.
lütfen önüne gelen bişeyler yazmasın adminlerden cevap bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Mesaj06.10.2015, 06:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selamlar,
Metini Türkçe'ye çevirdiğimiz zaman.. ( Bu web sitesi çerezleri kullanır. Ben çerezlerin kullanımı ile katılıyorum beyannamede yoluyla kullanılması. ) Sanıyorum'ki.. çerezler ile ilgili.. Dahasında ( Daha fazla detay görmek istiyorsanız ) Maggiori dettagli! tıklayın sizi direk olarak ( Gizlilik Politikası sayfasına yönlendirecektir.

Sonuç olarak ( Okay ) tıklaya bilirsiniz dahasında bir daha çıkmayacaktır..

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj06.10.2015, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendi sunucularına sahip olan internet siteleri, siteye girdiğiniz andan itibaren gerçekleştirdiğiniz her işlemi kayıt altında tutabilme özelliğine sahiptir. Söz konusu site firmaları ise bu gibi özel bilgileri topladıkları için, kullanıcıları tarafından sıklıkla yerel veya uluslararası mahkemelere şikayet edilmekteydi. Yaşanan mağduriyetlerin giderilmesi için; sürekli güncellenen İnternet Yasası dahilinde, firmaların hangi verileri neden topladıkları, nerelerde kullandığı gibi bilgileri içeren ve tüm kullanıcıların erişimine açık bir şekilde Gizlilik Politikası yayınlamaları ve politikalarının denetlenerek bunlarda belirtilen çizgilerin dışına çıkmamaları sağlandı.

Görmüş olduğunuz bu küçük duyuru penceresi de, webme GmbH'in Gizlilik Politikası'nı herhangi bir sayfaya giriş yapan her kullanıcının görebileceği ve kendisiyle ilgili bilgilerin kullanılmasına onay verebileceği şekilde hazırlanmış olan bir script dosyasıdır. Yazılı kısmında "Bu site çerezleri kullanmaktadır. Siteyi kullanarak çerezlerin kullanımı onaylamış sayılırsınız. Daha fazla bilgi..." yazılarak Gizlilik Politikası sayfasına yönlendirme yapılmıştır.

NOT: İlgili script dosyalarının ve Gizlilik Politikası sayfalarının dili İngilizce olmakla beraber, Bedava-Sitem bünyesinde Türkçe bir Gizlilik Politikası sayfasının bulunması için yöneticiler çalışıyordur, umarım.
Mesaj07.10.2015, 21:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. ozaman benim için
problemde yok. Smile