Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.12.2015, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu: exel program

arkadaşlar merhaba
elimde exelde hazırlanmış üniversite sınavında derslerden netlerinizi yazıp puanınızı hesaplayan bir program var.
bu exel çalışmasını sitemde kullanmak istiyorum
yapabilirmiyiz? yapabilirsek eğer yardımcı olursanız sevinirim
Mesaj24.12.2015, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Maalesef, bedava-sitem sadece HTML ve CSS dillerini destekliyor..
Mesaj24.12.2015, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem olanakları dahilindeki JS ile bir noktaya kadar verileri girebilirsiniz. Bu işlem için "convert excel to javascript html" aramasına göz atabilirsiniz. Verileri girdikten sonra ise; tüm bu verileri kullanıcıya özel ayarlanabilir bir hale getirmek ve projeyi ileriye taşımak için nesne yönelimli / nesne tabanlı programlama dillerine ihtiyacınız olacaktır.
Mesaj24.12.2015, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu: ilginç bir soru

benim daha önceden hatırladım kadariyla bu tür bilgileri bir yere dowland ediliyordu. yanılıyor olabilirim microsoft mu hotmail mi öyle bir şeyler...
oraya yüklüyorsun sitendeki linki de oraya yönlendire bilirsin
hatta pover point sunularını da aynı yere yükleniyordu. yıllar önce karşılaşmıştım o yuzden sitenin adı aklında değil bilen varsa yazsın lütfen.
http://mayolcu.tr.gg/ siteniz içierik bakımında iyi sayılır başka bir tasarım deneyin bence Very Happy

En son isacotur tarafından 24.12.2015 18:56:31 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.12.2015, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer kastettiğiniz durum, belgeyi dinamik bir sistemle site içerisinde kullanmak değil de; @isacotur'un değindiği gibi, harici linkle belgeye yönlendirme yapmak ise; bunu Microsoft'un kendi sistemi One Drive ile yapabilirsiniz. Belgenizi oraya yükleyerek, o belgeye sitenizden harici link verebilirsiniz. Bu durumda belge online olarak kullanılabilir. Ayrıntılı bilgi için bu adrese göz atabilirsiniz: https://goo.gl/9W7N0y