Forum'da ara:
Ara

« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  

Sitemiz Tasarım Ve İçerik Yeterlimi ?
Yeterli
  60%
[ 3 ]
Orta
  40%
[ 2 ]
Toplam Oylar : 5

Yazar Mesaj
Mesaj15.12.2015, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu: LordBass & KişiselBlog

Merhaba >Bedava-Sitem Ailesi<

İçerik ve Tasarım konusunda önerisi olan çekinmezse sevinirim. Yapıcı eleştirilere ve oylamaya açığım. [/code]

En son lordbass tarafından 15.12.2015 17:09:22 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj15.12.2015, 19:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: LordBass & KişiselBlog

lordbass yazmış:
Merhaba >Bedava-Sitem Ailesi<

İçerik ve Tasarım konusunda önerisi olan çekinmezse sevinirim. Yapıcı eleştirilere ve oylamaya açığım. [/code]

hiç diyebileceğim kadar az güncelleme yapıyorsun söyle güzel bir enterge getirsen kaydırm çubuklarını seffaflastırsan kalıtelı ve uyumlu bı arkaplan getırsen z.defterini gelistirmek için kod baksan çok güzel olucak Wink
Mesaj21.12.2015, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tekrar Değerlendir Demişsin Geri Çeviremedim =D Herşey İyi Güzelde Header Kısmında Orta Yerde Beyaz Bir Kutucuk Var Onun Orda Durma Amacını Anlıyamadım Onu Bi Kaldırmayı Dene İstersen

Ayrıca Bu Kodu Css Kısma Yapıştır Ne Olduğunu Söylemicem Deneyince Görürsün Yada İngiliççen Varsa Okuyarakda Anlarsın .=/
Kod:
::-webkit-scrollbar { height: 12px; width: 12px; } ::-webkit-scrollbar-thumb
{ background: #363232; opacity: 0.5; }
 ::-webkit-scrollbar-track { background: transparent; } ::-webkit-scrollbar-track-piece
{ background-color: transparent;
 border-left: transparent; }
 div::-webkit-scrollbar-track
 { background: transparent; } div::-webkit-scrollbar-track-piece
 { background: transparent; border-left: transparent; }

En son zaccurd tarafından 21.12.2015 11:33:11 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj23.12.2015, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar Smile

Lütfen forum da argo, küfür, siyaset ve şiddet içeren başlıkların silineceğini ve ilgili kişiler hakkında işlem yapılacağını unutmayınız.
Mesaj26.12.2015, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

salihtoy yazmış:
Başarılar Smile
Saol Smile