Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.12.2015, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu: sayfaların editlemesi çalışmıyor

sayfalara tıklatığımda editleme aktif olmuyor, çalışmıyor. hiçbir yazı ekleyemiyorum. yeni sayfada ekleyemiyorum.ie,chermo,opera tüm browserler'de denenmiştir hepsinde aynı sorun vardır

En son zeitgeistizi tarafından 22.12.2015 17:18:34 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj22.12.2015, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir ekran görüntüsü yollayabilir misiniz?
Mesaj22.12.2015, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

ekran görüntüsünü gerektirecek bir durum yok ortada, konu gayet açık ve net. siteme giriş yaptıktan sonra ''sayfalar'' butonunu tıklıyorum ve hangi konu linkime/butonuma tıklarsam tıklıyım o sayfanın sağ tarafta edit kısmı aktif olması gerekiyorki birşeyler yazalım veya silelim sonrada kaydet botonuna basıp olayı bitirelim, işte o edit kısmı hiç açılmıyor öylece bomboş bir sayfa olarak kalıyor.

En son zeitgeistizi tarafından 22.12.2015 18:17:08 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj22.12.2015, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çerezler ile ilgili olabilir çerezleri temizlemeyi deneyin..
Mesaj22.12.2015, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

onu hemen yapmıştım zaten, çerezlerle ilgili değil. sayfaya tıklandığında dolum işaretleri çıkıyor ve kayboluyor anladığım kadarıyla sistemin kendisiyle alakalı bir problem var. sizlerde aynı problem yokmu.
Mesaj22.12.2015, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

zeitgeistizi yazmış:
onu hemen yapmıştım zaten, çerezlerle ilgili değil. sayfaya tıklandığında dolum işaretleri çıkıyor ve kayboluyor anladığım kadarıyla sistemin kendisiyle alakalı bir problem var. sizlerde aynı problem yokmu.

Hayır, ben de normal eklentilerden kaynaklı olabilir veya anti virüs programlarından da olabilir..
Önceki mesajları göster: