Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.01.2016, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Server Listem | Güncel Oyun Sunucuları

Server Listem Nedir?

Server Listem, birbirinden farklı oyunların, oyundan bağımsız olarak kurulan oyuncu sunucularının adreslerini (IP) ve bilgilerini paylaşan bir platformdur. Platform güncel olup, sunucuların açık, kapalı, oyuncu sayısı ve oyunun bilgilerini çok kısa bir zaman farkı (delay) ile gösterir.

Platformun amacı sunucuların doluluğunu sağlamak ve ziyaretçilerin kendilerine uygun bir sunucu bulmalarına yardımcı olmaktır.

Neler Eksik?

Kısaca bahsetmek gerekirse, diğer server paylaşım sitelerinde bulunan özellikleri "Bedava-Sitem" platformunda uyarlamak bir hayli zor. Bu yüzden elimden geldiğince yakın biçimde özellikleri buraya uyarlamaya çalışıyorum.

Server ekleme, server bilgilerini tam olarak görebilme, üyelik sistemi gibi bazı hayati özellikleri siteme eklemeye halen daha çalışıyorum. Umarım bu engelleri de aşar siteyi üst düzey bir server paylaşım sitesi haline getirebilirim.

Bunun dışında yeni bir site olması ve dolayısı ile tanınmamış olması bakımından server adreslerini kendim eklemek durumunda kalıyorum. Bu biraz yorucu olsa da zamanla siteyi yeteri kadar doldurup, Allah'ın izniyle ileride ise ziyaretçilerden gelecek serverları eklemeyi planlıyorum.

Sitedeki Reklamlar Hakkında

Sanırım bu bilgiyi paylaşmazsam birazcık sıkıntı olabilir o yüzden paylaşma gereksinimi duydum:

Küçük çaplı da olsa simetri takıntım var Smile. Sitem tam bitti dediğimde gözüme reklamlar çok takılmıştı ben de sol tarafa, sağ tarafın reklamlarının bir tanesinin resmini ekledim ve link olarak bedava-sitem'i gösterdim. Üstteki reklamı da "Kendi Head İçeriğin" ekstrası ile menünün altın alarak hoş bir görünüm yakaladım (fikrimce).

Daha sonra içimdeki huzursuzluğu gidermek için Tarık Beye ulaştım ve düzendeki değişiklikleri anlattım. O da bunun bir sakıncası olmadığını söyledi. Reklamları da kaldırmayı düşünmüyorum arkadaşlar. Fakat ilerde bu reklamlara ekstra olarak ana sayfadaki oyun kategorilerinin aralarına isteğe göre reklam ekleyebilirim.

Son olarak da en alttaki "Dost Link" olarak gözüken 4 yere yine isteyen arkadaşlarımızı ekleyebilirim.

Son Olarak

Buraya kadar okuduysanız çok teşekkür ederim. Lafı da fazla uzatmak istemiyorum; Sitede eksik çok, ama zamanla bu eksikleri bitireceğimi düşünüyorum. Aşağıya -yapacaklarımdan başka- önerilerinizi ve fikirlerinizi yazarsanız çok makbule geçer.
Mesaj16.01.2016, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle merhaba, uzun yazı çok severim o yüzden dikkatlice okudum.
Amacınız gayet güzel fakat reklamlar header kısmınızı çok etkiliyo bilginize. (Fotoğrafta atabilirim.)

Neyse konuyu uzatmadan biraz daha düzen olabilir Smile
Başarılar dilerim, kolay gelsin.
Mesaj16.01.2016, 19:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgedoktor yazmış:
Öncelikle merhaba, uzun yazı çok severim o yüzden dikkatlice okudum.
Amacınız gayet güzel fakat reklamlar header kısmınızı çok etkiliyo bilginize. (Fotoğrafta atabilirim.)

Neyse konuyu uzatmadan biraz daha düzen olabilir Smile
Başarılar dilerim, kolay gelsin.

Yorum için teşekkür ediyorum. Okunabilecek bir yazı yazdıysam ne mutlu Smile. Header kısmında ne gibi bir sorun var ?
Mesaj18.01.2016, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklamlar düzeltildi
Mesaj18.01.2016, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Üst Reklamı Sola Almışsın Sanırım Fakat Bu Yasak Onu Bi Düzelt Sonra Çok Baş Ağrısı Çekersin

Reklam çerçevesini siyah yap derim

güzel birde scroll bar ekle

text reklamınada bi şekil ver derim

eksiğin yok fazlan var fakat bu tür siteler tr.gg de tutulmaz sadece kendını gelıstırırsın Dot Tk yardımıyla tk alan adına geç =D başarılar
Mesaj18.01.2016, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaccurd yazmış:
Üst Reklamı Sola Almışsın Sanırım Fakat Bu Yasak Onu Bi Düzelt Sonra Çok Baş Ağrısı Çekersin

Reklam çerçevesini siyah yap derim

güzel birde scroll bar ekle

text reklamınada bi şekil ver derim

eksiğin yok fazlan var fakat bu tür siteler tr.gg de tutulmaz sadece kendını gelıstırırsın Dot Tk yardımıyla tk alan adına geç =D başarılar

Sadece fazladan reklam ekledim ki konuda da belirttiğim gibi Tarık Bey'e sundum, onayı aldım.
Scroll bar fikri için teşekkürler.
Text reklamın sade olması taraftarıyım.
Dot Tk olayı ile de ilgilenmiyorum.

Yorumun için teşekkürler.
Mesaj18.01.2016, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşime laf yok Very Happy Çizerim adamı Wink
Şaka bir yana kardeşim, başarılar dilerim..
Mesaj18.01.2016, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgedoktor yazmış:
Kardeşime laf yok Very Happy Çizerim adamı Wink
Şaka bir yana kardeşim, başarılar dilerim..

Teşekkür ederim abim. Aynısı senin için de gecerli. Smile
Mesaj19.01.2016, 19:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar Smile
Mesaj21.01.2016, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

salihtoy yazmış:
Başarılar Smile

Teşekkürler Smile
Önceki mesajları göster: