Forum'da ara:
Ara

« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj
Mesaj20.02.2016, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Gençlere Özel Bölüm / Sohbet Başlığı Ank

Merhaba değerli Bedava-Sitem kullanıcıları.

Sizlerin bir konuda görüşlerinizi merak ettiğimden buraya bir başlık açmak istedim.
Gençlere özel bölümde buraya yeni kayıt olan üyeler belki bilmezler ama sohbet ettiğimiz başlıklar oluyordu.
Ama o bölümde bilindiği üzere artık biz moderatörlerin kendi arasında belirlediği her ay farklı konular açılıyor.
Bazen görüyorum forumda farklı bölümlerde bir soru sorulurken bile sohbet edildiği için bazı başlıkların kilitlenmesi gerekiyor.

"Uzun lafın kısası benim sizlerin düşüncelerinizi almak istediğim konu gençlere özel bölümde tekrardan sohbet başlıkları geri dönsün mü ?"

Neler düşünüyorsunuz?

Düşüncelerini belirticek olan kullanıcılara şimdiden teşekkür ederim.

ua1905ua agasu06 baslangic-sayfam tasarimci-amca2 grafikdizayn biryaziatolyesi

En son aktif-dost tarafından 29.02.2016 23:32:16 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj20.02.2016, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sohbet, insanların arasında sıcaklığı oluşturan ve sevgi ile saygının en temel etkinliğidir.
Canı sıkılanlar için de güzel bir alandır.

Sohbet başlığı gelmeli derim Idea

En son teteossoft tarafından 20.02.2016 12:01:07 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj20.02.2016, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu ekip arasında konuştuğumuzu hatırlar gibiyim. O zaman da "evet" diyordum, şimdide. Smile

Lütfen forum da argo, küfür, siyaset ve şiddet içeren başlıkların silineceğini ve ilgili kişiler hakkında işlem yapılacağını unutmayınız.
Mesaj20.02.2016, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forum imzasında TR.GG dışı bir site reklamı yapmak yasaktır. @agasu06
Mesaj20.02.2016, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında cogu kullanıcı sohbet başlıgını sırf sadece "BS-BAGIMLISI" olmak için kullanıyor diyebilirim.

ÖNERİ : Eger olursa tabii bilmiyorum "sohbet" başlıgı sadece bs-bagımlısı olanlar yaza bilirlerse geri gelsin derim ama böyle bişey olmazsa gelmesin cogunuz "sohbet" baslıgını arsivlerde bakarsak "günaydın" "iyi günler" "iyi aşkamlar" vb. gibi mesajlar yazıyorlar bunuda sohbet etmek denmez sanırım :/

Ben gelmesini isterim fakat öneride bulundugum gibi olursa tabii. Smile

İyi forumlar kolay gelsin Smile

Yürekten Sevene Mesafe Yoktur..
Mesaj20.02.2016, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

etkindizayn yazmış:
Aslında cogu kullanıcı sohbet başlıgını sırf sadece "BS-BAGIMLISI" olmak için kullanıyor diyebilirim.

ÖNERİ : Eger olursa tabii bilmiyorum "sohbet" başlıgı sadece bs-bagımlısı olanlar yaza bilirlerse geri gelsin derim ama böyle bişey olmazsa gelmesin cogunuz "sohbet" baslıgını arsivlerde bakarsak "günaydın" "iyi günler" "iyi aşkamlar" vb. gibi mesajlar yazıyorlar bunuda sohbet etmek denmez sanırım :/

Ben gelmesini isterim fakat öneride bulundugum gibi olursa tabii. Smile

İyi forumlar kolay gelsin Smile

Sohbet başlığına o kadar ihtiyacımız var ki ben premium ile ilgili sorularımı sorunca sohbetsizlikten Talk Show yapıp Salihtoy, BilgeDoktor ve Admin Tarık beyi Talk Show'a davet etmişliğim oldu Mr. Green Ee konu iyice sapınca kilitlendi haliyle Cool

Idea Sohbet gelmeli Cool
Mesaj20.02.2016, 21:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

@etkindizayn katılıyorum kardeşim çoğu kişi rütbe almak için mesaj yazıyor "selam" "sdaf" gibi rastgele mesajlar bunun önüne geçmek için önce rütbesi olmalı bu rütbe de bence forum paylaşımlarına göre verilmeli paylaşım sayısına göre olmamalı eğer kullanıcı gerçekten faydalı içerik paylaşıyorsa o zaman "bs-bağımlısı" rütbesi gelmeli benim bir değişik önerim de bu olsun hadi ve sohbet başlığı bence de açılmalı Smile

TEK ŞARTIM TELİF HAKLARINI ÇİĞNEMEYEN İSTEKLER LÜTFEN TELİF HAKKINI İHLAL EDEN İSTEKLER YOLLAMAYIN.
YENİDEN DÖNSEK Mİ ACABA ?

skype sohbete beklerim arkadaşlar lütfen tüm b-s arkadaşları bekliyorum

https://join.skype.com/cv9oREfyFrRW
Mesaj21.02.2016, 08:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende açılmasına olumlu bakıyorum
İyi olabilir yani Smile

-------------------------------------------
http://mustafakarahaliloglu.com/
www.behance.net/mustafakr
Mesaj21.02.2016, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sohbet başlığı forumun aktif olması için gerekli bir şey. Ancak mesaj için alt sınır 2 karakter olduğu için bazı akıllılar post kasıyor. Bunu önlemek için ilk başta alt karakter sınırını arttırmalı ve bazı kelimeleri kara listeye atarak sohbet kurulabilecek bir ortam yaratmaya teşvik edilmeli. Herkesin ilgisini çekecek aktiviteler yapılmalı. Bedava-Sitem uzun zamandır eskisi kadar aktif değil. Sohbet başlığının kaldırılmasıyla birlikte içekapanıklılık devri başladı...
Kısaca sohbet başlığı vazgeçilmezdir Smile
Arrow @mgmFB @yilmazlar--mobilya
Mesaj21.02.2016, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kesinlikle evet Smile
Güzel muhabbet dönebilir yeniden.

Sorunlar için support-tr( at )webme.com adresine mail atınız! (at) yerine gelecek.
Mesaj28.02.2016, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Aktif-dost Aykut bence başlığı sabitle; daha çok ilgi çeksin ve diğer arkadaşlarımızda görüşlerini bildirsin. Rolling Eyes
Mesaj29.02.2016, 23:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haklısın kardeşim.
Sizlerde buradan tanıdığınız arkadaşlarınıza başlığı yönlendirebilirseniz iyi olur. Smile
Açtığım konu başlığını sabitlemiş bulunuyorum.
Görüşlerini bildiren kullanıcılara çok teşekkür ederim.

ua1905ua agasu06 baslangic-sayfam tasarimci-amca2 grafikdizayn biryaziatolyesi

Mesaj04.03.2016, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem platformunun tekrar eski haline gelebilmesi için gerekli olan şeylerden biride bence sohbet başlığıdır.
Sohbet başlığı geri gelmeli.

Arrow Ana Sayfa; http://weblue.tr.gg/
Arrow İletişim; http://weblue.tr.gg/Iletisim.htm
Arrow Not Bırak; http://weblue.tr.gg/Not-Birak.htm
Mesaj09.03.2016, 20:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlgi çekici olsun diye getirilen "Ayın konusu" başlığı sohbet başlığını yerini tutamamakla beraber forumun aktifliği de azalmış durumda. Aramızda bulunanların en az %98'i öğrenci sınıfındandır. Arkadaşlık ortamı sağlanması ve site sahiplerinin birbirleriyle "görgü kurallarına uyarak" konuşması ve forumun aktif olması için gerekli olan şeylerden biridir sohbet başlığının yeniden gelmesi. Rolling Eyes

Mesaj15.04.2016, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bana laf düşermi bilmiyorum ama forum çok sessiz ve başlıklara ilgi az. Bunu artırmak adına tekrardan sohbet başlıkları açılarak iletişimi artırabilirsiniz. Bunun hem kendi adımıza hemde Bedava Sitem adına yararlı olacağını düşünüyorum. Very Happy