Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.04.2016, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemi google indexlemiyor. acil yardım

www.istanbuluyduservisim.tr.gg adlı sitem son 10 gündür tüm indexleri düştü ve google gibi getirde taramıyor.bu neden kaynaklıdır.
Mesaj12.04.2016, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet linklerden birisini google amcada tarattım çıkmıyor. Yani indekslenmemiş. Daha çabuk indeksleme olurmu bilemem ama yandex metrika sayacı ekleye bilir hatta yandex sitenizi kaydederek google bile arama yapsa ziyaretçi çekebilirsiniz.

sizin formatınızdaki siteler genelde arama motorunda sürekli aynı kelimeleri uydu anten kamera servisi gibi yazarlar ama unutulan ve atlanan bazı şeyler vardır.
arama motorunda 1 sırada olmak için sadece yazmak yetmez özgün içerik oluşturmak da gerekiyor. Resim, video gibi. Ayrıca sitenizin daha çabuk indexlenmesi için sosyal medya hesaplarınızda linkleri paylaşa bilirsiniz.
Nacizane önerim;
Foto paylaşımı için pintreset
video için youtube ana akımdır.
ve makale için linkedinde makale yazarak indeks ve hit alabilir en kestirmeden amaçlarına ulaşabilirsin Ben denediğim çok güzelde sonuçlar veriyor. inanmazsan sitemde reali.st sayaç var sağ altta. onu tıklayarak kimler neyi taratarak hangi siteden hangi ülkeden geldiğine kadar bilgilere ulaşabilirsin

Bu aynı zamanda siteni tekrardan gözden geçirmen için data niteliği de taşıyor. Yandex metrica ile bunu bir alım ileri taşıyarak ziyaretçinin neleri kontrol ettiğini fare takip özelliği sayesinde inanılmaz derecede güzel bilgi sağlıyor.

bununla ilgili sitemde bir makale hazırladım mutlaka okumanızı öneririm
Google 1.Sayfada Olmanın Sırrını açıklıyoruz başlıklı Wink
Forum kural gereği linkini veremiyorum. Sitemizi ziyaret ederseniz detaylıca bulacaksınız. Başarılar dilerim

En son isacotur tarafından 12.04.2016 16:09:02 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj12.04.2016, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

dönüş yapmışsınız,
özelden mesaj attım
cep numaranızı yazarsanız kısaca sitenizde yapılan hataları söyleye bilirim
veya sitemizdeki makalemizi okursanız detaylı fikir verecektir