Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.09.2016, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tüm islam alemine hayirli Cuma'lar dileğiyle.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj23.09.2016, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Hayırlı Cumalar

Hayırlı Cumalar BS Ailesi! Smile

Keyifler Nasıl ?
Mesaj24.09.2016, 02:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı cumartesiler diyelim bizde anca gördüm Rolling Eyes
Mesaj07.10.2016, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı akşamlar..
Mesaj07.10.2016, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı Geceler,hafta sonu geldi Smile
Mesaj25.10.2016, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı akşamlar Smile
Mesaj26.10.2016, 00:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kaç kişi uyulmaksızın online durumda Smile
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj26.10.2016, 00:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Kaç kişi uyulmaksızın online durumda Smile

Her zaman ki gibi ben buradayım abi. Very Happy

- Teknik Destek Personeli
Mesaj26.10.2016, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı akşamlar gençler ve kendini genç hissedenler (:
Bu aylarda (Ekim-Kasım-Aralık) hep karamsar, hüzünlü ve yalnız hissediyorum. Muhtemelen sonbaharın etkisi, böyle hisseden var mı aranızda acaba Rolling Eyes

Mesaj27.10.2016, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı Geceler
Mesaj27.10.2016, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyi geceler Bedava sitem forum üyeleri,
bir sorum olacak forum hakkında.
Bedava sitemde forumda kimler çevrim içi kısmında kendim online olduğum halde göremiyorum.Kendimi online görmemem sizce normal mi? Forum özellikleri ona göre mi ayarlanmış?Bilgisi olan veya bu sorunu yaşayan var mı? Rolling Eyes
Mesaj28.10.2016, 01:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

isacotur yazmış:
İyi geceler Bedava sitem forum üyeleri,
bir sorum olacak forum hakkında.
Bedava sitemde forumda kimler çevrim içi kısmında kendim online olduğum halde göremiyorum.Kendimi online görmemem sizce normal mi? Forum özellikleri ona göre mi ayarlanmış?Bilgisi olan veya bu sorunu yaşayan var mı? Rolling Eyes

Yok sana özel olduğunu sanmıyorum bu durum uzunca süredir bendede olmaya başladı Lakin önceden yoktu. Site adı forum altında gözükmüyor, Ama aktif durumdayım. Bir başka siteyle giriş yapınca bu durum olmuyor sanırım bs beni umursamıyor, kaçak misafir olarak algılıyor. Ama çokta önemli bir durum değil gözükmemek en güzeli hayalet takılıyoruz kısmen. Mr. Green
Mesaj28.10.2016, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba.
Bu sorunu bende yaşıyorum.
Tarik beye mail iletilmiştir.

Ayrıca keyifler nasıl arkadaşlar.

En son ua1905ua tarafından 28.10.2016 16:27:35 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.10.2016, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

@agasu06
Yalnız değilsin kardeşim.. Smile Allah var.. Arada böyle bunalmalar kimsem yok gibi düşünceler olur.. Zaten olmalı.. Olmazsa hayatta bir duruşu olmaz insanın.. Her insanın sorunu problemi sıkıldığı bunaldığı zamanlar oluyor.. İşte öyle zamanlarda toparlanıp kötü hissetmeyip dik durup ayakta kalmak gerek.. Wink

@isacotur
Bazı kullanıcılarda bu sorun görülebiliyor.. Sen hariç bir sürü kullanıcı da bunun için bana mesajlar atmıştı kardeşim.. Sanırım anladığım kadarıyla @analogfikir ve ua1905ua Onur abimizde yaşıyor.. Olabilir yani.. Bana kalırsa çokta önemli değil.. Forumda kim yardım sever, kim aktif, kim nasıl biri? Bunları görüyoruz zaten.. Wink

@analogfikir
"Hayalet olarak takılmak" İyiymiş.. Laughing
En azından çok cool diyebilirim.. Mr. Green

@ua1905ua
Şükür abim iyilik sağlık aynı devam.. Sende haberler nasıl? Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj28.10.2016, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

@aktif-dost Güzel yazmışsın Aykut abi aynen güzel günler göreceğiz Allah'ın izniyle (:
@ua1905ua Buna da şükür be Onur abi koşuşturup duruyoruz ders ders ders (: