Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.07.2016, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem Hakkında??

Merhabalar! Yaklaşık 4 yıl önce yapmıştım bu tasarımı ama yoğun işler yüzünden uzun bir süredir aktif olamıyordum. Şimdi sizlerden istediğim şey tasarımı değerlendirmeniz. Bende ona göre hareket edicem. Teşekkürler
Mesaj15.07.2016, 07:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitem Hakkında??

ysferensoy yazmış:
Merhabalar! Yaklaşık 4 yıl önce yapmıştım bu tasarımı ama yoğun işler yüzünden uzun bir süredir aktif olamıyordum. Şimdi sizlerden istediğim şey tasarımı değerlendirmeniz. Bende ona göre hareket edicem. Teşekkürler

Öncelikle ellerine sağlık gayet iyi bir çalışma olmuş ama biraz daha pratik yaparak Smile
Dünya Devi sosyal medya sitesine benzetme yönünde kaliteyi yakalayabilirsin Wink

Kolay gelsin Smile
Mesaj15.07.2016, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitem Hakkında??

radyomaskot yazmış:
ysferensoy yazmış:

Öncelikle ellerine sağlık gayet iyi bir çalışma olmuş ama biraz daha pratik yaparak Smile
Dünya Devi sosyal medya sitesine benzetme yönünde kaliteyi yakalayabilirsin Wink

Kolay gelsin Smile

Dediğim gibi 4 yıl önce yapılmış bir site. Dün bir karar aldım zaten portal sitesi yapmayı düşünüyorum Smile Yorum için tekrar teşekkürler
Mesaj03.08.2016, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu: ...........

Güzel olmuş eline sağlık Very Happy daha da geliştirebilirsin bence Mr. Green
Mesaj06.08.2016, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kişisel olarak iyi bir web sayfası olabilir.. Şuan aktif olarak kullandığınız tema kişisel bir web sayfası olmaya uygun. .Ama içerik olarak zenginleştirilmesi gerektiğini düşünmekteyim.. Başarılar dilerim.. Wink

- Teknik Destek Personeli
Mesaj09.08.2016, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu: @Tasarım

Tasarım üzerinde çalışmalarına devam et kendini geliştirmelisin..

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCFZqrKOFCfBj_V-Rc7oeyEQ
Önceki mesajları göster: