Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.11.2016, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Gazetelik sıkıntısı

merhaba arkadaşlar sıradaki sıkıntım gazetelik aslında bildirim alanı olmasına rağmen neden gazetelik denmiş anlamış değilim neyse ismini değiştirebiliyoruz o sorundeğilde sorun işte resimde gösterdiğim gibi tik koyulan onay yerinde yazan gazetelikten haber almak istiyorum yazısı, peki ya bunu nasıl düzeltebilir yada değiştirebiliriz.

Kod:
http://i.hizliresim.com/NkMm5Q.jpg

ayrıca ''la kayıtlısın'' diye hata msjımı olur insan terbiyeli olur böyle site tabirimi olur.

En son Barut-Server tarafından 05.11.2016 19:27:07 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj05.11.2016, 21:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu düzeltmek mümkün değil bildiğim kadarıyla.. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj06.11.2016, 06:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yine şikayet yada önerimi yazmalıyım yani?
Mesaj06.11.2016, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

ektralarda iki tane buna benzer yakın özelikte bülten var
A) Haberler

B)Gazete

Bu ekstra genellikle e-posta adresi yazılarak takipçilerine içeriklerini göndermeni sağlar.Ben bunu kullanıyorum şu sıralar 15 tane e-posta abonem oldu son bir ayda da sayısı giderek arttı.Bu yüzden bunu detaylıca sitemde anlattım sayfamın en altında geçenlerde ekledim

Bedava Siteme E-Posta Aboneliği Nasıl Yapılır? makalemizden istifade edeceğinizi düşünüyorum.
İsteyene özelden linki mesaj atabilirim veya sitemdeki ara çubuğundan linke ulaşabilirsiniz

Not: ''la kayıtlısın'' diye hata mesajına çözüm yok ancak admin değişikliği yapabilir diye düşünüyorum. Bültene kayıtlısın uyarısı veriyor ve kayıtlı gözükmüyorsa admine mail at.Bundan 6 ay kadar önce benzer bir sorunu yaşamıştım.Bir süre sonra bu sorun çözülmüştü.Yani sizden sistemsel bir sorun gibi geliyor bana Rolling Eyes

En son isacotur tarafından 06.11.2016 15:09:51 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj07.11.2016, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayrıca abone olunduğu halde sizde kayıtlı görünmeyen aboneler için şuraya mesaj bırakınız
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=1160329
Mesaj08.11.2016, 22:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence yazımı yeniden okumalısınız sorunumla ilgili hiç alakası olmayan uzak cevaplar bu yazdıklarınız. Resmi incelemeyi de unutmayın. Teşekkürler anlatımımız için.
Önceki mesajları göster: