Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.08.2016, 05:42 (UTC)    
Mesaj konusu: RESİM SORUNU tumerotomotiv.tr.gg

tumerotomotiv.tr.gg Sitemde resimlerin hepsi gitmişti. Resimler dosyasına girdiğimde ''Error 404 ımage not found'' yazıyordu. Tüm resimleri sildim tekrar yüklerim dedim yine aynı hatayı veriyor yardımcı olursanız sevinirim yıllardır kullandığım site bir anda çöktü.Emeğinize sağlık desteklerinizi bekliyoruz Arrow
Mesaj25.08.2016, 07:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Site Resim Sorunu

Aynı sorun benim sitemdede var sanırım genel bir problem.Biran önce sorunun giderilmesi gerekiyor
Mesaj26.08.2016, 08:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimde sorunum aynı ve devamlı düzeltmeler yapıyorum ve hep aynı hata ile karşılaşıyorum. Ana sayfamdaki kişisel bölümdeki resim bile görünmüyor. Görevli arkadaşların biran önce bu sorunla ilgili bir açıklama veya yol göstermelerini rica ediyorum.
Mesaj26.08.2016, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu: RESİMLER GOZUKMUYOR

BENDEDE ÖYLE YETKİLİLERİN ACİLEN İLGİLENMESİ LAZIM
Mesaj26.08.2016, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem'in resim servisi BTK tarafından engellendi. O yüzden resimlerinizi HızlıResim gibi alternatif sitelere yükleyin, siteniz sorunsuz çalışacaktır.
Mesaj27.08.2016, 06:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

hızlı resimle de olmuyor şuanda başka bir çözüm yolu yok mu yada ne zaman halledilebileceğine dair yazı yazsınlar

En son ihyagenclikvesporkulubu tarafından 27.08.2016 07:07:47 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: