Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.10.2016, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bence web sitenize gelen ziyaretçilerinize Türk DNS i kullanmamalarını veya VPN kullanmalarını isteyin çünkü bizim ülkemizde böyle sorunlar malesef aylar ve yıllar sürebiliyor.
Benim tavsiyem kullanıcılarınızdan DNS adreslerini 208.67.222.222 ve yeğlenen DNS i 208.67.220.220 yapılırsa resimleri görüntüleyebilecekleri konusunda bilgilendirin, bu şekilde erişim yasağı kalkmış oluyor.
Mesaj06.10.2016, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Malesef uzun süredir çözülmedi bu konu.

Bazen bilgisayardan resimler gözükse, cep telefonundan kesinlikle düzelmiyor.

hızlıresim, imgur gibi yerlere de o kadar fotoğrafı ekleyip, o kadar linki değiştiremem.

Lütfen çözün bu durumu...
Mesaj07.10.2016, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu: sayın adminler bir cevap lütfen

sayın adminler neden bu sorunun çözümü ve çözümsüzlüğü hakkında bir açıklama yapmıyorsunuz?Bir ayı geçen bir zamandır ses yok.zaten devletle ne pazarlığı olacak engellemişse olay bitmiştir.soruna neden olan yani yasaklama nedeni olan resimler her neyse webme sitesinden kaldırılırsa belki bu sorun çözülür ama benim artık umudum kalmadı.site için yıllarca emek verdik bir gecede tüm emekler boşa gitti
Mesaj08.10.2016, 01:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

@dalcaHaber
sitenizi kontrol ettim http://dalcahaber.tr.gg/DALCADAN-G-Oe-R-Ue-N-Ue-MLER.htm saynızdaki resimler bedava sitem tarafından görüntülenebiliyor

örn: http://img.webme.com/pic/d/dalcahaber/IMG_20160705_170542.jpg

Bedava sitem kaynaklı sorun çözüldü bilginize Wink
Mesaj08.10.2016, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu: lütfen milleti yanlış yönlendirme

Kardeşim sen ne ayaksın
pr yapma ziyaretci sayını artırmamı derdin
yok sorun çözüldü yok imgim sitesine ekleyin özelden mesajlar
insanlarla dalgamı geçiyorsun bırakta yöneticiler açıklama yapsın
imgim com dediğin site kime ait güvenlimi kapanmayacağı bellimi
o sitenin HAKKINDA kısmında inciswf.com cia tarafından bazı gerizekalı türk gençliği üzerinde yapılan bir deneydir. deney sonuçları bütün bu gençler öldükten sonra 2093 yılında, kuzey karolayna eyaleti meclisi huzurunda kamuoyuna duyurulacaktır. cia, inciswf program yöneticisi: henry shawn. BÖYLE BİRŞEY YAZIYOR bahsettiği inciswf.com BTKdan aynı şekilde engelli

lütfen milleti yanlış yönlendirme
Mesaj09.10.2016, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: lütfen milleti yanlış yönlendirme

ataaofsaglikyonetimi yazmış:
Kardeşim sen ne ayaksın
pr yapma ziyaretci sayını artırmamı derdin
yok sorun çözüldü yok imgim sitesine ekleyin özelden mesajlar
insanlarla dalgamı geçiyorsun bırakta yöneticiler açıklama yapsın
imgim com dediğin site kime ait güvenlimi kapanmayacağı bellimi
o sitenin HAKKINDA kısmında inciswf.com cia tarafından bazı gerizekalı türk gençliği üzerinde yapılan bir deneydir. deney sonuçları bütün bu gençler öldükten sonra 2093 yılında, kuzey karolayna eyaleti meclisi huzurunda kamuoyuna duyurulacaktır. cia, inciswf program yöneticisi: henry shawn. BÖYLE BİRŞEY YAZIYOR bahsettiği inciswf.com BTKdan aynı şekilde engelli

lütfen milleti yanlış yönlendirme

@ataaofsaglikyonetimi
öncelikle üslübunuza dikkat edin. (-Ne ayaksın gibi sözlerinizi aynen size iade ediyoruz) Resim sorunu düzeldi ama hala düzelmedi diye yazan site sahiplerinin siteleri incelediğimde, sitelerindeki resimlere ulaşabilmeme rağmen buraya resim sorunu devam ediyor diye yazanlar ziyaretçi sayısını artırma amacında olamazlar değil mi! (-pr yapma ziyaretci sayını artırmamı derdin)
Ve resim sorunu devam ettiğini düşünenler için öneri olarak resim yedekleme için birkaç site ismi verdik ( hızlı resim ,imgim gibi...) forumlarda yazılan yazılara her zaman kontrol etme durumu olmadığı için özelden de bilgi mahiyetinde mesaj attık doğrudur. Amacımız kimseyi rahatsız etmek ve tacizde bulunmak değildir.
Biz kimse ile galga geçmiyoruz! (insanlarla dalgamı geçiyorsun bırakta yöneticiler açıklama yapsın) Burada yorum yazmak ve paylaşımda bulunmak için yönetici veya moderatör olma zorunluluğu olduğunu düşünmüyorum.Herkes yorum yapabilir.

Bahsi geçen sitede hakkımızda kısmında yazanlar ne derece doğrudur bilemem.Gırgırına da yazılmış olabilir.O kadar değerli ve mahrem olduğunu düşünen arkadaşlar lütfen sitelerine resim eklemesinler.Sanki Bedava siteme eklenen resimler başka kaynaklarca yedeklemenmiyor gibi yazmışsınız.En basitinden arama motoru botlarınca yedeklenip saklanıyor.Ayrıca CIA böyle bir site kurmuşmu bilemem, ama siz facebook ve twitter kullanıyorsunuz değil mi?Size bir nacizhane öneri asıl onları kullanmayın derim.
Bizim kimseyi yanlış falan yönlendirmiyoruz. (lütfen milleti yanlış yönlendirme) Sadece resim sorunu devam ettiğini idda edenler için nacizhane öneride bulunuyoruz.Kimseye silah zoruyla bir şey yapmaya zorlamıyoruz
Bu tür ithamlardan uzağız!
Tüm BS kullanıcılarına iyi forumlar dileriz
Mesaj09.10.2016, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu: yanlış yönlendirme hakkında

@isacotur
sevgili kardeşim belki iyi niyetli bekli kötü niyetli bilemem ama ikide bir sorun düzeldi diyorsun.<sitemin basit olduğuna bakma zaman meselesi yüzünden belkş basit bir siteö var ama az çok bu işlerden anlarım.bizi hiç bir şeyden anlamayan biri gibi görüp çözüldü falan deme.

@ataaofsaglikyonetimi kardeşime katılıyorum.Öncelikle ne evimde nede telefonumda DNS değişikliği yapmadım.Standart DNS ve RESİMLER GÖRÜNMÜYOR.!!! Bunu nasıl anlatabilirim.Sende görünüyormuş acaba DNS değişikliği yapmış olmandan dolayı görünüyor olmasın???Senin kalbini kırmak istemiyorum ve siteme dışardan hiç bir ziyaretçi gelmesinden bir kazancım yok.İkide bir düzeldi diyerek gerçekten bizim sinir katsayımızı yüksetme.Ben değil tüm köyümdeki insanlar resimleri göremiyor.Senin veya onun bunun DNS değişikliği yaparak resimleri görüyor olması benim umurumda değil.Benim kendi kitlem yani, köylülerim göremiyor.Olay bu kadar basit..Lütfen olayı farklı yönlere çekme...
Mesaj09.10.2016, 23:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

@dalcahaber

DNS den hiç anlamam google aratarak öyle buldum. ekran görüntüsü aşağıdaki gibi.Ben hiç bir ayarla oynamadım.Ve bilmemde zaten. Ama işten girdiğim için DNS de değişiklik yapılıp yapılmadığı hakkında bilgim yok.

Mesaj10.10.2016, 05:50 (UTC)    
Mesaj konusu: RESİM SORUNU HK

Ankara merkezli Bilgi Teknolojileri İletişim Merkezi tarafından resimlerin bulunduğu serverimize erişim engeli konmuştur.
Mahkememiz devam ettiğinden kesin süre veremiyoruz ama sonucun yakın sürede tarafımıza olumlu bildirileceğini umuyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Cevap için BS yönetimine Teşekkürediyorum
Bende en yakın zamanda çözüleceğine inanıyorum
Artık bekleyeceğiz yapacak birşey yok o kadar resim başka bir sunucuya yüklenmez
dns değiştirmede nereye kadar hangi ziyaretciye anlatacan bunu

En iyisi beklemek ama site için görünmesi gereken çok önemli bir resim varsa idareten
başka sunucuya yüklenebilir

Kolay Gelsin
Saygılar
Mesaj11.10.2016, 05:41 (UTC)    
Mesaj konusu: resimler tekrar görünüyor

@isacotur
Sevgili kardesim dün gece site adminleri açıklama yaptı sorun çözüldü diye ve resimler tekrar görünüyor.Yani sorun gerçekten çözülunce demek ki bizde görüyormuşuz!!!!!!
Mesaj11.10.2016, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu: dns değiştirmeden hala resimler görünmüyor

sevgili arkadaşlar
sabah sorun çözüldü diye mesajı görünce sitemdeki resimlerin olduğu bir sayfayı açtığımda resimler görününce sorun çözüldü demiştim ama bu akşam evde denediğimde sorunun devam ettiğini gördüm.DNS değişikliği yapınca resimleri görebiliyorum.Haliyle bizim görmemiz bir şey ifade etmiyor.Önemli olan ziyaretçilerimizin görmesi.Bu konuda hala sorun yaşayan varmı acaba?[/code]
Mesaj11.10.2016, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Resimleri gözükmeyenler için; lütfen tarayıcı geçmişi ve çerezleri silerek tekrar deneyin.

Şair de eklemiş:
Açtığın her yaradan, hesap sorar "Yaradan"
Mesaj18.11.2016, 05:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Ne zaman olursa olsun bekleriz.

Siz bölyle güzel bir yazılım ile bize nasıl site kurma özelliği tanıdınız. Sizinki gibi gelişmiş bir site kurma sitesi yok! wix - google sites vb. size yetişemez.Konuyla anlamsız olabilir fakat hepsi doğru!
Mesaj08.03.2017, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Resim Koymak

Biz resim koyabiliyoruz. Fakat 2-3 gün önce Resim koyduğumda bazıları yüklendi. Bazıları yüklenemedi. Bir de sayfaya yazı yazdığımızda yazıyı kaydet yazdığım halde yazıyı kaydetmedi. Bundan çok şikayetçiyim!!!
Mesaj11.03.2017, 04:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Uu

İkk
Önceki mesajları göster: