Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.11.2016, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar :) Ben Geldim

Kısa bir uğrayım dedim
Eskilerden kimler var bakalım Smile
Mesaj20.11.2016, 07:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hoşgeldin üstadım Smile
Sizin gibi birini burada yeniden görmek cidden mutluluk verici Smile
Nasılsınız, iyisinizdir umarım?
Öyle bir gelip geçmeyin, biraz buralarda kalın Smile
Mesaj20.11.2016, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
Hoşgeldin üstadım Smile

Valla durdurmuyorlar ya Smile iyiyim teşekkür ederim sen nasılsın
Mesaj20.11.2016, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

ysnsen yazmış:
grafikdizayn yazmış:
Hoşgeldin üstadım Smile

Allah'a şükür hocam Smile
Öyle demeyelim, buranın hepimizin üstünde emeği çok Smile
Web hayatınız nasıl gidiyor?
Mesaj20.11.2016, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
ysnsen yazmış:
grafikdizayn yazmış:
Hoşgeldin üstadım Smile

Allah'a şükür hocam Smile
Öyle demeyelim, buranın hepimizin üstünde emeği çok Smile
Web hayatınız nasıl gidiyor?

Çok iyi örnekde vereyim dicem ama oda yasak Smile Smile
Mesaj20.11.2016, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Özelden bekliyorum o halde hocam Smile
Mesaj20.11.2016, 21:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Selamlar :) Ben Geldim

ysnsen yazmış:
Kısa bir uğrayım dedim

Tekrardan hoşgeldiniz..Sizi burada görmek gerçekten güzel.. Eskilerden sayılırsam sonuna kadar buradayım Allahın izni ile bir moderatör olarak veya kullanıcı olarak her şartta her türlü sözümün arkasındayım.. Smile

Nasılsınız bu arada?

- Teknik Destek Personeli
Mesaj21.11.2016, 11:35 (UTC)    

aktif-dost yazmış:
ysnsen yazmış:
Kısa bir uğrayım dedim

Tekrardan hoşgeldiniz..Sizi burada görmek gerçekten güzel.. Eskilerden sayılırsam sonuna kadar buradayım Allahın izni ile bir moderatör olarak veya kullanıcı olarak her şartta her türlü sözümün arkasındayım.. Smile

Nasılsınız bu arada?

Teşekkür ederim kardeşim iyiyim valla sen nasılsın.

Fizikte etki tepki kanunu vardır , Ne kadar cansız bir cisimde olsa vurursanız eğer bir tepki hissedersiniz Smile
Sıkıntı burda işte buraya yapılan etkiler tepkiye neden olmuyor. Tarık bey ile çok kavga yaptım ama yok...
Bilenler bilir , bu forum rekor üzerine rekorlar kırdı... Online kişiler , Alexa sıralaması hangisini sayayım bilmiyorum.
Ama birdenbire herşeye kısıtlama gelince herkes gitti.

Bende bu şekilde bir kaç arkadaşa selam vermek için geldim
Mesaj21.11.2016, 14:18 (UTC)    

Aleyküm selam @ysnsen burayı tekrar hatırınıza getirmiş olmanız çok güzel. Mesajlarınızı okurken cümlelerinizde kendimi buldum diyebilirim, BS'e ben de 3-4 yıl kadar sonra bu şekilde geri dönmüştüm. Tespitleriniz de oldukça yerinde ve hatta hâlâ aynen geçerli; özellikle Webme sayfalara reklam ekleyeceğini açıkladığında herkes şiddetle itiraz etmişti. Lakin bu kadar tepki Webme'de hiç etki oluşturamadı -ki tüm sayfalara reklamlar
yerleştirildi ve ben dahil çok fazla sayıda üye apar topar BS'den uzaklaştı. BS'in ilk ve en kaliteli jenerasyonu olarak gördüğüm bu kullanıcılardan tanıdığım birkaçı şu anda Web Design sektöründeki yeni oluşumlarıyla ailelerini geçindirmekte, sizin de en az onlar kadar başarılı olduğunuzu düşünüyorum. Buralara arada sırada uğrayıp forumdaki yeni üyelerle bildiklerinizi, deneyimlerinizi paylaştığınızı görmek bizi mutlu eder. İyi çalışmalar.
Mesaj21.11.2016, 16:42 (UTC)    

slobada yazmış:
Aleyküm selam @ysnsen burayı tekrar hatırınıza getirmiş olmanız çok güzel. Mesajlarınızı okurken cümlelerinizde kendimi buldum diyebilirim, BS'e ben de 3-4 yıl kadar sonra bu şekilde geri dönmüştüm. Tespitleriniz de oldukça yerinde ve hatta hâlâ aynen geçerli; özellikle Webme sayfalara reklam ekleyeceğini açıkladığında herkes şiddetle itiraz etmişti. Lakin bu kadar tepki Webme'de hiç etki oluşturamadı -ki tüm sayfalara reklamlar
yerleştirildi ve ben dahil çok fazla sayıda üye apar topar BS'den uzaklaştı. BS'in ilk ve en kaliteli jenerasyonu olarak gördüğüm bu kullanıcılardan tanıdığım birkaçı şu anda Web Design sektöründeki yeni oluşumlarıyla ailelerini geçindirmekte, sizin de en az onlar kadar başarılı olduğunuzu düşünüyorum. Buralara arada sırada uğrayıp forumdaki yeni üyelerle bildiklerinizi, deneyimlerinizi paylaştığınızı görmek bizi mutlu eder. İyi çalışmalar.

Ağzına sağlık aynen bu işte.
Önce sadece yazı reklam geldi , sonra üst tarafa reklamlar geldi , en sonda sağına felanda eklediler , Kısaca reklamsız bir yer bırakmadılar Smile
Reklam kaldırma ücreti hostng + domain ile aynı ücret Smile
Gerek varmı .com .net domain almaktansa bu haline ?

Biraz sahibinden.com tarzında baktılar olaya , üyeler çoğaldı v.s düşüncesi ile koyalım reklamları dediler ama , kalite çok çok uçlara geldi.
Mesaj21.11.2016, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ysnsen
hoş geldiniz Wink

Arkadaşlar bir ricam olacak sitemde şu an siz baktığınızda Bedava siteme ait üsteki ve sağ tarafdaki banerleri görebiliyormusunuz.Bende bir anda kayboldu da benden kaynaklı mı yoksa BS çalışma yapıyor olabilir mi? Rolling Eyes
Mesaj21.11.2016, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

isacotur yazmış:
@ysnsen
hoş geldiniz Wink

Arkadaşlar bir ricam olacak sitemde şu an siz baktığınızda Bedava siteme ait üsteki ve sağ tarafdaki banerleri görebiliyormusunuz.Bende bir anda kayboldu da benden kaynaklı mı yoksa BS çalışma yapıyor olabilir mi? Rolling Eyes

tmm dır sorun düzeldi sanırım reklamları tekrardan görebiliyorum Laughing
Mesaj23.11.2016, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

isacotur yazmış:
isacotur yazmış:
@ysnsen
hoş geldiniz Wink

tmm dır sorun düzeldi sanırım reklamları tekrardan görebiliyorum Laughing

Reklamları fazlasıyla görüyorsun sanki , maşallah iyice arttırmışlar Smile
sen satacakmısın siteyi bana SmileSmile