Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.07.2008, 22:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

herzamanheryerde yazmış:
Kerimdjj Gerçekten güzel Paylasım

teşekkür ediyorum arkadaşım.. faydalı olabilecegine inandıgımız her konu her programı sizlerin begeninize sunmaya çalışıyoruz

Mesaj08.08.2008, 06:38 (UTC)    
Mesaj konusu: lütfen yardım 2 gündür uğraşıyorum!

arkadaşlar ben url adresimi aldım herşey tamam flash banner yapmayıda biliyorum ancak sitemde tr.gg nin verdiği kendi bannerı silemiyorum ve o silemediğim yere nasıl ekliyeceğim sorun bu yardım ederseniz çok memmun olurumm iyi site yapmalar Smile
Mesaj10.08.2008, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

MRB BEN FLASH BANER HAZIRLDIM AMA BUNU SİTEYE EKLEYEMİYORUM.NASIL BANER YAPĞABİLİRİM.YARDIM LÜTFEEEN:(
Mesaj10.08.2008, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım bu üçüncü ayrı başlıkta soruşunuz?
biraz çabalayın lütfen.

nasıl yaparım sorusunu değil de
yaptım ama olmadı sorusunu sormanızı bekliyorum.
çünkü nasıl yaparım başlığındasınız
Mesaj11.08.2008, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

tesekkurler guzel paylasım Smile)
Mesaj12.08.2008, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hiçbir ücret ödemeden 3 dakikada websitesi kur
bunu kaldrmanın bir yolu yok mudur?
Mesaj12.08.2008, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

pigames yazmış:
Hiçbir ücret ödemeden 3 dakikada websitesi kur
bunu kaldrmanın bir yolu yok mudur?

Hayır. Eğer bu reklamı kaldırırsan siten silinir.
Mesaj16.08.2008, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel anlatım
Mesaj20.08.2008, 04:40 (UTC)    
Mesaj konusu: program hakkında

Programda yaPtıgım bannerlerin üzerinde bi reklam oluor mutlaka PRogram üreticisinin web adresleri sol köşede cıKIOR....
BASka PRograM DeneYİn ..... herşeyi düzenLEdim ama mutlaka her bannnerde cıkıor...
Mesaj20.08.2008, 08:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: program hakkında

ingilizcecafe yazmış:
Programda yaPtıgım bannerlerin üzerinde bi reklam oluor mutlaka PRogram üreticisinin web adresleri sol köşede cıKIOR....
BASka PRograM DeneYİn ..... herşeyi düzenLEdim ama mutlaka her bannnerde cıkıor...

Merhaba ;
Her bannerde yazı,smiley,logo vs çıkması kullandıgınız ürünün trial (deneme) versiyonu olmasından kaynaklanmaktadır..
Kullandıgını ürün ürün full sürüm oldugunda hiç bir program kendi tanıtımını bannerin yada resmin üzerine koymaz..
kullandıgınız ürünü internet yada bilgisayar programları satan yerden full sürümünü temin edebilirsiniz..
iyi eğlenceler Wink

Mesaj20.08.2008, 08:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wink
Mesaj21.08.2008, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu: ONEMLİ!!!!!

YA KARDES BEN SENIN BU DEDIKLERININ HEPSINI YAPTIM AMA BEN SITEMDE FLASH EKLE LİNKİNİ GÖREMİYORUM YANI HADİ SAYFA EDİTÖRÜ VARYA ORADAKINI GOREMIYORUM VE YAPTIIM HERŞEY BOŞA GİDİYOR PLEASE!!! HELP ME!!!!!
Mesaj22.08.2008, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

unregistered yazısıyla cıkıyor en üst solda bunun cıkmadıgı bir banner yaratma sansım varmı bu programda siz arkadsların yaptıgınız bannerlerın bazılarında o eklenti yok yardım cı olursanızı sevinirim program cok güzel teşekkürler
Mesaj22.08.2008, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

harikalar7 yazmış:
unregistered yazısıyla cıkıyor en üst solda bunun cıkmadıgı bir banner yaratma sansım varmı bu programda siz arkadsların yaptıgınız bannerlerın bazılarında o eklenti yok yardım cı olursanızı sevinirim program cok güzel teşekkürler

Merhaba,
Unregistered yazısı programın tam sürüm olmadıgını deneme sürüm oldugunu simgelemektedir..
bu yazıyı yok etmek için,programı satın alam yoluna gidebilir yada illegal olarak tavsiyemiz degildir ama googlede programın adını yazarak karşısına key yazarak tam sürüme dönüştürebilirsiniz..
iyi eglencler

Mesaj23.08.2008, 08:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

kerimdj yazmış:
harikalar7 yazmış:

Merhaba,
Unregistered yazısı programın tam sürüm olmadıgını deneme sürüm oldugunu simgelemektedir..
bu yazıyı yok etmek için,programı satın alam yoluna gidebilir yada illegal olarak tavsiyemiz degildir ama googlede programın adını yazarak karşısına key yazarak tam sürüme dönüştürebilirsiniz..
iyi eglencler

anladım çok teşekkür ederim

iyi çalışmalar
Önceki mesajları göster: