Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.07.2008, 22:19 (UTC)    
Mesaj konusu: www.selimsolakoglu.tr.gg

merhabalar,ben bir fotografcıyım ve gecen yıl bana acilen site lazım olmuştu, com'lu bir site açtım ancak bazı sorunlar yüzünden kullanamadım siteyi,sonra biri bu tr.gg yi tavsiye etti,işini görür gibilerinden,iş görmek mi? Smile com'u aramıyorum bile artık,bu hizmeti verenlere buradan teşekkürlerimi sunuyorum,fotograf galerimi ziyaret ederseniz sevinirim,beğendiğiniz bir fotografı size hediye ederim böylece ödeşmiş oluruz:) herkese selamlar
Mesaj03.07.2008, 01:06 (UTC)    
Mesaj konusu: oLaya fransız kaLmı$ım :D

yaff arkada$Lar pi$i sorjam siteye nasıL video ekLioruz anLamadım kodu yasıom video diiL kod çıkıo Very Happy Very Happy phen bu siteye piraz fransız kaLmı$ım 1.yıL faLan doLmu$ Confused faLLa kusura bakmayın bek urayamadım da Laughing sorunuma yardımcı oLursanız sevinirim Smile pide siteme baksanız çok eii oLur Wink phen acemiyim de daha Very Happy ha bi de müzikde ekLeyemedim Very Happy ayh sıktım sizide $imdi dionusdur hiç bi$i piLmion Very Happy hakLısınız faLLa buraya fransızım Very Happy soruLarıma cevap aLırsam sefinirim Smile
Mesaj03.07.2008, 01:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar ben bu site olayını cözemedim ama güsel bisiy yaptıqıma inanıyorum
Mesaj03.07.2008, 01:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

mükemel kız yardım ederim sana ekle sonssuz_ask_emre( at )hotmail.com istediqin video yu ekleriz qel sitemede baq orada video ekledim bende
Mesaj03.07.2008, 05:44 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

bu siteye gir flahs oyun var aşk sevgi var milli duygu var oyun indirme var
Mesaj03.07.2008, 08:56 (UTC)    
Mesaj konusu: kod

butun herkesin emegine yuregine saglık

ewt site güzel cok hos ama bir sorun yasıyorum

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:(
ALLAH rızası için kodları nereye eklicem birisi yardımcı olsun kafayı sıyırcam

yardımcı olun bana ltfn yaw Sad

tabiki flt radyo kurmak için

msn adresimi veriyorum : giresununfatihi( at )hotmail.com

sevgilerle

En son simalskuzeyi tarafından 03.07.2008 09:44:10 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj03.07.2008, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu: selam arkadaşlar

merhaba lar ben aranıza yeni katıldım artık kurumsallaşmış olan şirketimizin ilk web sayfasını burada yapmaya karar ver dik ve iş piyasamızda cok tutu bu arada ben hasan web sayfamız www.demirtur.tr.gg ha bir de sizlere bir şet soracam yardımcı olursanız sevinirim bu web sayfaya döviz kurları , en son haber ler , canlı intertnert tv sini falan nasıl yüklüyoruz yardımlarınız icin cok teşekkürler Cool [/i][/b]
Mesaj03.07.2008, 10:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

faLkons sheni msnye ekLijem bu arada siten züper oLmu$$ Twisted Evil Very Happy
Mesaj03.07.2008, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar başlığı siteni tanıt bölümüne çevirmişsiniz , lütfen reklamlarınızı siteni tanot bölümünde yapınız... Exclamation
Mesaj03.07.2008, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

REKLAM:
http://e43ittifakhades.tr.gg

ogame 43 uncu ewren ittifakımıza gelmek isteyenlerre kapımız acıktır...
Mesaj03.07.2008, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

mükemel kız saol kabul etim arkadaslar yardım edilecek konu varsa qelin yardım ediyim msn ekleyin yeter oradan yardımcı olurum herkese sonssuz_ask_emre( at )hotmail.com
Mesaj03.07.2008, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar sitelerinie qöz atıyorum ama nedense heryerini aynı tasarım yapıosunuz sayfalardaki deişiqlikler önemli her sayfada aynı seyler sıkar insanı sitede sıkılır
Mesaj03.07.2008, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu: ÇOK GÜZEL OLMUŞ

HAYIRLARA VESİLE OLUR... Shocked
Mesaj03.07.2008, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

herşey gitmiş ama olsun yine açılır konulaR

www.ulkucuhareketler.tr.gg
Mesaj03.07.2008, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Teşekkürler

Bu sitenin yapımcılarına çok teşeküür ediyorum. Arayıpta bulamadığı bir blog anlayışıydı. Bence Türkiyede 1 numarasınız.
Önceki mesajları göster: