Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.06.2008, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Site ZiyaretçiHizmetleri Bölümümüz Açıldı. Hani Yorumlar ; )

Sitemizde Ziyaretçi Hizmetleri Bölümümüz Açıldı. Sitemizdeki Sayfaların Son Kısmı.

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ.

Alemin En Büyük NETİ - BatuNET Güncellendi.

*Yeni Tasarım Eklendi.
*Yeni Tasarımdaki İconlar Geliştirildi. Tasarım Geliştirildi.
*Arama Motorunda Kolaylık Sağlandı.
*Sayaç, Komple Sayaç Haline Getirildi."Yani Açıldı Açılalı Kaç Ziy. Aldığını Görebilirsiniz."
* Abonelik Sistemi Eklendi. " Yani E-Posta Adresinizi Vererek Site Hakkındaki Yenilikleri, Güncelleştirmeleri Alabilirsiniz.
" Site Hız Ve İçerik Arttırldı.
* Vb...
Wink

BEKLERİZ...

Arrow
http://batunet.tr.gg/

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ.

ARKADAŞLAR YORUMLARDA İSTENEN MSN KODUNU BULAMADIM. BİLGİLERİNİZE... BULABİLİRSEM SİZE, İSTEYENLERE TEKER TEKER Ö.M. İLE YOLLAYACAĞIM.

En son batunet tarafından 24.06.2008 11:35:35 tarihinde değiştirildi, toplam 9 kere değiştirildi
Mesaj23.06.2008, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yok Mu Yorum Yapanınız? Wink

En son batunet tarafından 23.06.2008 12:15:39 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj23.06.2008, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

batunet güzel bir siten var senden bir ricam var sağ altta msn oturumu şeklindeki üyelik diye bahsettiğin kodu verirsen çok sevinirim Laughing
Mesaj23.06.2008, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

siten güzel
Mesaj23.06.2008, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenercafe yazmış:
batunet güzel bir siten var senden bir ricam var sağ altta msn oturumu şeklindeki üyelik diye bahsettiğin kodu verirsen çok sevinirim Laughing

Banada banada Razz

Site güzel olmuş bu arada tebrikler.

En son evcillerim tarafından 23.06.2008 12:21:24 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj konusu:

fenercafe yazmış:

Kodu Veririm Vermesine Ama Onun Kodunu Bende Kaybettim. AnaSayafaya Baktım. Kodlar Birbirine Karışmış. Ben O Kodu Bedava-Sitem FORUM dan Bulmuştum. Bi Bakayım Eğer Bulabilirsem Kodu Burdan Veririm Veya Ö.M İle Atarım. Wink
Mesaj konusu:

kormannet yazmış:
siten güzel

Tşk.
Mesaj23.06.2008, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

siten güsel başarılar okodu bulursan bana ver şimdiden saol Mr. Green Wink
Mesaj23.06.2008, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

batunet yazmış:
fenercafe yazmış:

Kodu Veririm Vermesine Ama Onun Kodunu Bende Kaybettim. AnaSayafaya Baktım. Kodlar Birbirine Karışmış. Ben O Kodu Bedava-Sitem FORUM dan Bulmuştum. Bi Bakayım Eğer Bulabilirsem Kodu Burdan Veririm Veya Ö.M İle Atarım. Wink

dostum sen izin ver kaynaktan bulurum ben Razz
Mesaj23.06.2008, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenercafe yazmış:
batunet yazmış:
fenercafe yazmış:

dostum sen izin ver kaynaktan bulurum ben Razz

Kardeş Kaynak Tan Kodu Çektim. Ama Sağ Altta Çıkmıyor. Ve Harekette Etmiyor. Olduğu Gibi Duruyor AnaSayfa Da. Yanlız Beni Acemi Sanma. Very Happy Wink
Mesaj23.06.2008, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kaynaktan ansıl çekiliyor ??
Mesaj23.06.2008, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

evcillerim yazmış:
Kaynaktan ansıl çekiliyor ??

Kaynaktaki Kodu Alıp Microsoft FontPage Ye Attım. O Zaten Kod Programı Bildiğiniz Gibi. Ordan Kodlrı Ayırt Et Dedim. Verdi. Bedava-Sitemde Denedim Olmadı.
Mesaj23.06.2008, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

batu sen nsl yapıyorsun böyle güzel siteyi yaaa sana bir banner versem sitenin bir köşesine koyar mısın tabi sen de bana verirsin bannerini..
Mesaj23.06.2008, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

webmatematik yazmış:
batu sen nsl yapıyorsun böyle güzel siteyi yaaa sana bir banner versem sitenin bir köşesine koyar mısın tabi sen de bana verirsin bannerini..

Olur Kardeş. Ö.M Yoluyla Görüşelim. Wink
Mesaj23.06.2008, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

webmatematik yazmış:

Olur Kardeş. Ö.M Yoluyla Görüşelim. Wink