Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.06.2008, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenize hayranım... Crying or Very sad Böyle harika bir siteyi nasıl yaptınız hala merak ediyorum ve bişi sormak istiyorum siteniz tablolarla css mi hazır css mi bişi daha sorucam menü de bir kod kulanmışsınız bir resmi alıp bölen kod o kokkdan ben de vardı ama nasıl kullanılacağını hala bilmiyorum acaba onu neye göre ayarlıyorsunuz bölünecek yerleri yani...Boyutları nasıl buluyırsunuz?
Bir de sağ tık yapınca menü çıkıo onun kodunu verir misiniz?
Mesaj24.06.2008, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya bunları nasıl yapıyorsunuz....

Mesaj24.06.2008, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

istediginherseyburada yazmış:
Sitenize hayranım... Crying or Very sad Böyle harika bir siteyi nasıl yaptınız hala merak ediyorum ve bişi sormak istiyorum siteniz tablolarla css mi hazır css mi bişi daha sorucam menü de bir kod kulanmışsınız bir resmi alıp bölen kod o kokkdan ben de vardı ama nasıl kullanılacağını hala bilmiyorum acaba onu neye göre ayarlıyorsunuz bölünecek yerleri yani...Boyutları nasıl buluyırsunuz?
Bir de sağ tık yapınca menü çıkıo onun kodunu verir misiniz?

Sevgili kardeşim,

Site tablo değil, hazır CSS değil, tasarım tamamen bana ait. Sanırım menülerin altına link verme olayını diyorsunuz. Bunu <ul> ve <li> kodları ile ayarlıyoruz.

Sadece <ul> verirseniz menü altında açılan link oluşmaz. <ul> deyip hemen altına <li> eklediğimiz zaman, açılan menü oluşur. Kısaca böyle özetlenebilir.

Sağ tık menüyü sitemden kaldırdım. Bu nedenle en kısa zamanda siteme hazır kodlar kısmında bu kodu yayınlayacağım.

Sevgiler, saygılar.
Mesaj24.06.2008, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

webmatematik yazmış:

sitemizden dersleri takip ederseniz, siz de yapabilirsiniz. Gerçekten çok ama çok basit. Şahit olan bir sürü kullanıcı var.
Mesaj24.06.2008, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hacker Friend Abi Gerçekten Süper Ötesisin Ne Diyim Sitende Anlatımlar Resimli Sorularımızı Sorduğumuzda Hemen Cevap Veriyorsun + Resimli Anlatım Ama Kanaat Notların Çok Düşük Ama Süpersin Wink
Mesaj24.06.2008, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

programcity yazmış:
Hacker Friend Abi Gerçekten Süper Ötesisin Ne Diyim Sitende Anlatımlar Resimli Sorularımızı Sorduğumuzda Hemen Cevap Veriyorsun + Resimli Anlatım Ama Kanaat Notların Çok Düşük Ama Süpersin Wink

Derslerini iyi çalış, sular kesikti çalışamadım deme Mr. Green Bak o zaman kanaat notun yükselir.

Sevgiler...
Mesaj24.06.2008, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitemizden dersleri takip ettiler: İşte o mükemmel sitel

hackerfriend yazmış:
Sitemizden derslerimizi takip ettiler, mükemmel sitelere sahip oldular.

netdunya.tr.gg
3dwallpapers.tr.gg
photoshopturk.tr.gg
programcity.tr.gg
arapkoy.tr.gg
css-city.tr.gg
zapmap.tr.gg
cografyakulup.tr.gg

Siz de bu listeye girmeye ne dersiniz? O halde sizleri de sitemize bekliyoruz....

Sevgi ve muhabbetle.

üstat teşekkür ederim Wink mümkün oldukça çok kişiyi senin sitenle buluşturmaya çalışıyorum
Mesaj24.06.2008, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

hackerfriend yazmış:
webmatematik yazmış:

sitemizden dersleri takip ederseniz, siz de yapabilirsiniz. Gerçekten çok ama çok basit. Şahit olan bir sürü kullanıcı var.

şahitim Very Happy
Mesaj24.06.2008, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

benden senin siteden yardım aldım Razz Razz
herşey için saol hackerfriend

Tasarımım hakkında yorum için http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=102163
Mesaj24.06.2008, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitemizden dersleri takip ettiler: İşte o mükemmel sitel

3dwallpapers yazmış:

üstat teşekkür ederim Wink mümkün oldukça çok kişiyi senin sitenle buluşturmaya çalışıyorum

Asıl ben teşekkür ederim, sevgili abim!
Mesaj24.06.2008, 19:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

the-anil yazmış:
benden senin siteden yardım aldım Razz Razz
herşey için saol hackerfriend

ilk kez sitene girdim, gördüm Mr. Green

siz sağolun...
Mesaj24.06.2008, 19:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

BANNER TAKAS YAPMAK İSTEYENLER SİTEMDE BULUŞUYOR SEN NERDESİN PEKİ...!!
Mesaj24.06.2008, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj24.06.2008, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

liselihacker92 yazmış:

Kardes biz banner olarak değilde yani kısaca reklam amaclı değilde öğretim amaçlı bir yoldayız Amacımız aramıza yeni katılan veya css yi bir çözülmez ip yumagı olarak gören arkadaslara bu işin kolay ve basit oldugunu anlatmak Bu amaçla değerli gardasım hackerfriend bizler için gerek yazılı gerekse görsel olarak bir sürü anlatım yapmaktadır Asıl bizim böyle bir üstadın banerini karsılık beklemeden sitelerimizde yayınlamamız lazım bedava sitemde örnek olarak gösterilmiyor fakat bizler bunu örnek olarak gösterelim ve diyelimki bedava sitemin verdiği imkanlarla böyle bir site yapılıyormuş ilk atılım benden banneri yayınlıyorum sitemde değerli gardasım başarılarının devamlı olması dileğiyle
Mesaj24.06.2008, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: s.a

cografyakulup yazmış:
aslında bende hazır css tasarımı sizin derslerinize bakarak siteme uyarladım ve css yi yapamadığım için hiç sevmiyordum ama artık css tasarımı çok seviyorum.
www.cografyakulup.tr.gg (bakabilirsiniz eleştriler için))

Arkadasım Senin Sitenin Tasarımı Burdada Var Omu Senden Aldı Senmi Ondan Confused Razz
http://sbshazirlik.net/

En son herzamanheryerde tarafından 24.06.2008 21:04:38 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: