Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.07.2007, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkdaşlar nolu bi bakin!

ben siteme giremiyorum bu yazi çıkıyor: Sorry, wir haben derzeit Serverprobleme! Bitte gedulde dich etwas, wir hoffen, das Problem bald gelöst zu haben.

Sorry, we are having server problems! Please be patient, while we try to solve the problem. www.bedava-sitem.com dan siteme giriş yapmak istiyorum yine bu yazi: Sorry, wir haben derzeit Serverprobleme! Bitte gedulde dich etwas, wir hoffen, das Problem bald gelöst zu haben.

Sorry, we are having server problems! Please be patient, while we try to solve the problem. çıkıyor...
LÜTFEN ÇARE BULUN NOLUR
Mesaj23.06.2008, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu: www.allahualem.tr.gg

ardaşlar tam emin değilim ama galiba biri sizin sitenizi çökeltmek veya virüs yollamış olabilir
Mesaj23.06.2008, 21:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

server problemi yazıyor sabırlı olcakmışsın geçcekmiş onu yazıo özeti bu Smile baya önce olmuştu fazla uzun sürmedi bikaç günde geçmişti

bu arada yeni gördüm adam 09..07.2007 de açmış konuyu ama 3 cevapta bugün neyse belki bi yararı olur Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mesaj23.06.2008, 21:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

09 Tem 2007 tarihinde açılan bir başlık o tarihteki bir sorunu yansıtır..

ama yine de ilginiz için teşekkürler Razz
Mesaj24.06.2008, 06:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: www.allahualem.tr.gg

allahualem yazmış:
ardaşlar tam emin değilim ama galiba biri sizin sitenizi çökeltmek veya virüs yollamış olabilir

tr.gg sitelerini kimse kolay kolay çökeltemez dostum korkma Very HappyVery Happy sadece benim gibi sifreni kaptırmada Laughing
Mesaj24.06.2008, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: www.allahualem.tr.gg

citlenbig yazmış:
allahualem yazmış:

tr.gg sitelerini kimse kolay kolay çökeltemez dostum korkma Very HappyVery Happy sadece benim gibi sifreni kaptırmada Laughing

Katılıyorum bu kadar ii bir yapılanmayı çökertmek kolay deil.... Razz
Önceki mesajları göster: