Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.06.2008, 06:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

galatasarayy yazmış:

Siten Çok güzel seni tebrik ederim yanlız tek bir eksik var sağdaki kutular onları da doldur bence sitenin başlık resmi uzun çünkü .Ama oraya gereksiz şeyler koyma şimdiden soliim.... Wink
Mesaj26.06.2008, 06:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

senininternetin yazmış:
benide yorumla Wink

Sitenin içeriği tasarımı her şeyi mükemmel fakat sende şu hatayı gördüm anasayfanın içeriği biraz dağınık göze hoş görünmüyor bunu umarım halledersin.. Wink
Mesaj26.06.2008, 06:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: asd

welcome-the-end yazmış:
ya bnm site belli herkesi ösellikle rockçıları beklerim..örnek isteye konması lasımda...neyse...koymayan utansın...flash tasarım olmadıgı halde urastık...hata verio kimsede ilgilenmedi neyse...ha bu arada abi gothic bi site vardı şimdi burda...gothicle sagopayı bir tutmuş siede güll güll..GOTHIC BI KERE GODHIC DIILDIR T ILE AYRICA GOTHICLER SEVMES RAPCILARI FASLA...GULUNC ETMEYIN KENDINISI..BI DE BU MESAJJI ATMA IHTIYACI HISSETTIM..TANITMANIS ICIN DIIL...TANIYAN SITEYI TANIO SAEN...neyse eyvallah

Siten tasarım olarak biraz eksik.Benden sana tavsiye hazır tasarımlar bul ve sitene ekle.Ve büyük içerikler kullanma bu sayfalarının genişlemesine sağ tarafın hiç görünmemesine neden olmuş... Wink
Mesaj26.06.2008, 06:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

SİTENİZİ YAZIN YORUMLAYALIM BÜYÜTELİM!
Mesaj26.06.2008, 07:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj26.06.2008, 07:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaanx yazmış:
www.kaanx.tr.gg

www.mukemmel.tr.gg

Sitelerinin ikisinin de içeriği çok güzel.Her şeyi bulabiliyorum.Fakat şunu söylemek isterim tasarımmları neden koyu renk seçiyorsun bence açık renk tasarımlar sitenin daha iç açıcı olmasını sağlar.Eskiden ben de siyah bir tasarım kullanıyordum.Ama artık ziyaretçinin açık renk sevdiğini iyi biliyorum.. Razz Wink
Mesaj26.06.2008, 07:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

SİTENİZİ YAZIN YORUMLAYALIM BÜYÜTELİM!
Mesaj26.06.2008, 07:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj26.06.2008, 07:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

siten çok güzel bir de en üstteki yer çok komik Mr. Green

http://superistan.tr.gg/

En son superistan tarafından 26.06.2008 07:33:52 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj26.06.2008, 07:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

zapmap2 yazmış:
www.zapmap2.tr.gg
Sitene sabah girmiştim.Sitenin tasarımın güzel içeriğini de beğendim ama içerik bu kadarla kalmaz sanırım çünkü bu zapmap serisine yakışmaz Very Happy
Mesaj26.06.2008, 07:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

superistan yazmış:
siten çok güzel bir de en üstteki yer çok komik Mr. Green

http://superistan.tr.gg/

Sanırım siten yeni tasarım konusunda bilgin var mı bilmiyorum ama tasarım kullanırsan siten çok daha ii olabilir içeriğin doğru bir yönde ilerliyor.Kategorileri arttır.Sağ tarafa osmanlıyla ilgili kodlar arayıp koy Wink
NOT:Tasarım için forumda css bölümüne bakman yeterli...
Mesaj26.06.2008, 08:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

SİTENİZİ YAZIN GİRELİM BAKALIM YORUMLAYALIM!
Mesaj26.06.2008, 08:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.futbolgezegeni.tr.gg yorumlarsan sevınırım
Mesaj26.06.2008, 09:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

futbolgezegeni yazmış:
www.futbolgezegeni.tr.gg yorumlarsan sevınırım

Siten tasarım olarak pek iyi sayılmasa da içeriğine gerçekten hayran kaldım işe yarar ve ilgi çekici tebrik ederim.... Razz
Mesaj26.06.2008, 09:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.haber-can.tr.gg SİTEMİZ EN GÜZEL FİREFOX TARAYICISINDA GÖRÜNMEKTEDİR Very Happy

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=255362#255362

Pagerank 4
Önceki mesajları göster: