Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.07.2008, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sağlıklı bir hayat için dengeli beslenme çok önemlidir.Diyetçe ' de insanların sağlıklı bir hayat yaşmasını hedefleyen bir site.
Diyet bana göre asla az veya hiç yememek değildir.Vücudumuzun ihtyacı kadar yemek,ölçülü ve zamanında beslenmek, "Azı yarar , ortası karar,çoğu zarar." sözüne riayet ederek beslenmektir diyet.

Ölçülü ve dengeli beslenme ile ilgili herşeyi bulabileceğiniz bir site
Arrow http://diyetce.tr.gg

En son dumanmusa tarafından 21.07.2008 12:45:18 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj21.07.2008, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba dietçe
seni epeydir forumda göremiyordum.bugün uğramışın iyi olduğuna sevindim.
bir türlü denk gelemedik.kendine iyi bak.sana hayırlı bir hafta dilerim.
sevgiyle ve dostça kal...

Mesaj21.07.2008, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

dumanmusa yazmış:
Sağlıklı bir hayat için dengeli beslenme çok önemlidir.Diyetçe ' de insanların sağlıklı bir hayat yaşmasını hedefleyen bir site.
Diyet bana göre asla az veya hiç yememek değildir.Vücudumuzun ihtyacı kadar yemek,ölçülü ve zamanında beslenmek, "Azı yarar , ortası karar,çoğu zarar." sözüne riayet ederek beslenmektir diyet.

Ölçülü ve dengeli beslenme ile ilgili herşeyi bulabileceğiniz bir site
Arrow http://diyetce.tr.gg

cok dogru dedin dumanmusa sana katılmamak elde degil Wink begenmenize sevindim

En son diyetce tarafından 21.07.2008 16:20:34 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj21.07.2008, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

tugberkyalcin yazmış:
merhaba dietçe
seni epeydir forumda göremiyordum.bugün uğramışın iyi olduğuna sevindim.
bir türlü denk gelemedik.kendine iyi bak.sana hayırlı bir hafta dilerim.
sevgiyle ve dostça kal...

mrb tugberk , malum tatlı telaşımız cok bu aralar mümkün oldugunca girmeye calısıyorum tesekkürler ii dileklerin icin . sende kendine cok iyi bak . sevgi ve saygılarımla...
Mesaj21.07.2008, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

diyetce yazmış:
hmm demek tolga kıtlık cıkınca zayıflar Razz kolayı var senin ve kardeslerinin dünya ile iletişimini önce kesmek lazım . daha sonra videolara haber hazırlamak lazım kıtlık cıktı dünya hersey kuruyor insanlar yemek bulamıyor die.sonra buzdolabındaki yiyeceklerini kısıtlı kullanmaya gideceksin bu sayede yavas yavas saglıklı bir kilo kaybına ugrayacaksın Laughing Laughing önce psikolojikmen hazırlamak lazım seni . yavas yavas söyleyelim kıtlıgı

hehe bende oyumu kıtlık cıkınca zayıflara kullanıstım Laughing Laughing harıkasın dıyetce canımsın hosgeldın baslıgına Razz

www.diyetce.tr.gg bir turlu tolgayı zayıflatamayan site... Razz (işin sakası Razz )
Mesaj21.07.2008, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayırlısı olsun dietçe evet duydum.
bir yastıkta kocayın inşallah Wink

haydin tüm dostlar canlı yayına Wink Arrow

www.tugberkyalcin.tr.gg

Mesaj22.07.2008, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

tugberkyalcin yazmış:
hayırlısı olsun dietçe evet duydum.
bir yastıkta kocayın inşallah Wink

haydin tüm dostlar canlı yayına Wink Arrow

www.tugberkyalcin.tr.gg

nasıl yanı evlendıler miii Laughing Laughing

ya ben cok duygulandım dıyetce senı gelınlıkle gormek ıstıyorum bır tanemm senı cok sevıyorum hep mutlu ol canımsın..

vallahi aglıycam...
Mesaj24.07.2008, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayaller-de yazmış:
diyetce yazmış:
hmm demek tolga kıtlık cıkınca zayıflar Razz kolayı var senin ve kardeslerinin dünya ile iletişimini önce kesmek lazım . daha sonra videolara haber hazırlamak lazım kıtlık cıktı dünya hersey kuruyor insanlar yemek bulamıyor die.sonra buzdolabındaki yiyeceklerini kısıtlı kullanmaya gideceksin bu sayede yavas yavas saglıklı bir kilo kaybına ugrayacaksın Laughing Laughing önce psikolojikmen hazırlamak lazım seni . yavas yavas söyleyelim kıtlıgı

hehe bende oyumu kıtlık cıkınca zayıflara kullanıstım Laughing Laughing harıkasın dıyetce canımsın hosgeldın baslıgına Razz

www.diyetce.tr.gg bir turlu tolgayı zayıflatamayan site... Razz (işin sakası Razz )
yani şimdi buzdolabı protestosumu var...aboooo.....

gizli zulalarıma biraz hazırlık yapayım....

bu arada bursa dönercisine 5 porsiyon iskender söyleyeyim....anca yeter.... Razz

Takımı Takım Yapan Takım Oyuncularıdır.
Önceki mesajları göster: