Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.06.2008, 19:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
benim bir prensibim vardır yorum yapanların önce sitesine bakarım baktım ki güzel o halde tamam derim bu site sahibi yorumcu ama eyer kendi sitesinin yoruma ihtiyacı varsa zaten bulaşmam

ama sizin siteniz çok hoşuma gitti güzel bir haber bülteni yapmışsınız bunun için teşekkür ederim ayrıca açık reng tasarım site de tam uymuş ve yazı boyutları tasarıma tam olarak uyum sağlamış bence siteniz de yok yok.....

bu yüzden siteme sizden yorum isteyebilirim teşekkürler,... Wink

öncelikle güzel düşünceniz için teşekkür ederim ve size katılıyorum

sitenize %85 veriyorum

Arrow sitenizin sağ tarafında bulunan anketi kaldırıp başka bir siteden anket alabilirsiniz siyah tasarıma uygun olacak bir anket google den araştırıp bulabilirsiniz ama bulamazsanız sorun yok bu şekildede anket güzel durmuş sitenizde
Arrow sağ tarafta pinhaninin sölediği şarkıyı tasarımın altına alırsanız dahada güzzel olur çünkü sağ tarafın genişlemesine neden olmuş
Arrow menü kısmında bulunan kırmızı linkten aynı şekilde anasayfanın üzerine yaparsanız dahada şık olur isim olarak == Giris == VEYA==menü= olabilir kırmızı renkte
Arrow sitenizde başka bir eksik göremedim düzen ve işlediği konu çok güzel yanlızlığa ortak bulunacak bir site başarılar dilerim

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=255362#255362

Pagerank 4
Mesaj26.06.2008, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj26.06.2008, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

futbolgezegeni yazmış:
www.futbolgezegeni.tr.gg

%55 sitenize verdiğim puan

Arrow sitenizin tasarımını ıceblue olarak yapın ve ıceblue tasarım bulursanız daha şık olur red sitede durmamış
Arrow anasayfadaki yorumu kaldırın yazacak olan siteniz ziyaretc defteri var orayada yazabilir güzel yorumunu
Arrow tasarımın altı karışık kodların başına ve sonuna <center> koyarak ortalayabilirsiniz yani zcenter>kod buraya<center> yapın kod ortalanır
Arrow anasayfada ekleme çok var kısaltın biraz sağ taraf sol menü kısmı ve anasayfa aynı uzunlukta olsun başarılar dilerim Wink

Pagerank 4
Mesaj26.06.2008, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

zapmap2 yazmış:
www.zapmap2.tr.gg

sitenize %65 veriyorum puan olarak öncelikle

yorumlara gelince ;

Arrow FLASH VE SESLİ ŞİİRLER İÇİN TIKLAYIN
Haftanın Şiiri
----------------
Sen Sen Sen
adlı yaz => yazısının kaynak bölümüne tıklayarak <center> koyun yazı ortalansın ayrıca animasyonun altındaki bannerin kodunuda öğle yapınız
<center>yazı veya kod buraya<center> yapın ortalanır eklediğiniz içerik

Arrow sitenize güzel bir arkaplan bulun sade şekilde dahada gzel olur ayrıca verdiğim kodu tasarımın üzerindeki yazı kısmına yapıştırın bedava-sitem reklamı ortalansın
Kod:
<style type="text/css">
<!--
html, body {
text-align: center;
}
-->
</style>

Arrow anasayfadaki yorumu kaldırın yazası olan ziyaretci defterini kullansın başarılar dilerim

Pagerank 4
Mesaj26.06.2008, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

soadturkey yazmış:
est. ben özür dilerim,biraz acele ttim

anlayışın için gerçekten teşekkürler arkadaşım Wink

Pagerank 4
Mesaj26.06.2008, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenizi yazın en doğru şekilde yorumlayalım puan verelim eksiklerini birer birer söyleyelim Wink

Pagerank 4
Mesaj26.06.2008, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dediklerinizi yaptım ama arama siteleri, toplis siteleri...sitemin üst sıralarda çıkmasını sağlamaz mıydı?,
Yazıyı ortaladım.
Online hizmetler yerine mesela neler eklesem güzel olur,
Her şey için teşekkürler...
Mesaj26.06.2008, 21:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

guzel sıteee
Mesaj26.06.2008, 21:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

haber-can yazmış:
afilliyanlizlik yazmış:
benim bir prensibim vardır yorum yapanların önce sitesine bakarım baktım ki güzel o halde tamam derim bu site sahibi yorumcu ama eyer kendi sitesinin yoruma ihtiyacı varsa zaten bulaşmam

ama sizin siteniz çok hoşuma gitti güzel bir haber bülteni yapmışsınız bunun için teşekkür ederim ayrıca açık reng tasarım site de tam uymuş ve yazı boyutları tasarıma tam olarak uyum sağlamış bence siteniz de yok yok.....

sitenize %85 veriyorum

Arrow sitenizin sağ tarafında bulunan anketi kaldırıp başka bir siteden anket alabilirsiniz siyah tasarıma uygun olacak bir anket google den araştırıp bulabilirsiniz ama bulamazsanız sorun yok bu şekildede anket güzel durmuş sitenizde
Arrow sağ tarafta pinhaninin sölediği şarkıyı tasarımın altına alırsanız dahada güzzel olur çünkü sağ tarafın genişlemesine neden olmuş
Arrow menü kısmında bulunan kırmızı linkten aynı şekilde anasayfanın üzerine yaparsanız dahada şık olur isim olarak == Giris == VEYA==menü= olabilir kırmızı renkte
Arrow sitenizde başka bir eksik göremedim düzen ve işlediği konu çok güzel yanlızlığa ortak bulunacak bir site başarılar dilerim

çok teşekkür ederim işte yorum budur ben bunu kast etmiştim başkaları çok güzel site diyip geçiyor ... Very Happy
Mesaj26.06.2008, 22:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.efgan.tr.gg Very Happy

efgan
Mesaj27.06.2008, 07:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

linklistesi yazmış:
Dediklerinizi yaptım ama arama siteleri, toplis siteleri...sitemin üst sıralarda çıkmasını sağlamaz mıydı?,
Yazıyı ortaladım.
Online hizmetler yerine mesela neler eklesem güzel olur,
Her şey için teşekkürler...

Arrow evet sağlardı fakat siteye girenin çok olması önemli değil sitenize giren ziyaretcinin sitenizde geçirdiği zaman önemlidir
Arrow yazıyı ortalaman ve site başlığını silmen daha güzel durmuş sitenizde şimdiki hali
Arrow ne eklemeniz gerektiyine gelince kendiniz şöyle bişey yapabilirsiniz haftanın sitesi yazıp güzel bir şekilde altınada o sitenin adresi ve bannerini koyabilirsiniz ve bir altınada seçdiğimiz en güzel site diyerek sitenin adresini yazıp onunda altına seçtiğiniz sitenin bannerini koyarak daha güzel olmasını sağlayabilirsiniz görüşümü uyguladığınız için teşekkür ederim umarım sizinde hoşunuza gitmiştir Wink

Pagerank 4
Mesaj27.06.2008, 07:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

darkvillage05tr.gg
Mesaj27.06.2008, 07:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

bioyunoyna yazmış:
guzel sıteee

teşekkür ederim beyenmenize sevindim Wink

www.haber-can.tr.gg Cool beklerim herkesi

Pagerank 4
Mesaj27.06.2008, 07:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
haber-can yazmış:
afilliyanlizlik yazmış:

sitenize %85 veriyorum

çok teşekkür ederim işte yorum budur ben bunu kast etmiştim başkaları çok güzel site diyip geçiyor ... Very Happy

Arrow TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞIM BEN KENDİ GÖRÜŞLERİMİ DİLE GETİRİYORUM HERKESİN GÖRÜŞÜ FARKLI OLABİLİR YADA UĞRAYIP BİR BAKIP SONRA ÇIKIP GİDERLER UĞRAŞMAZLAR YANİ Cool BAŞARILAR DİLERİM

Arrow YORUMLARA DEVAM .........

Pagerank 4
Mesaj27.06.2008, 08:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

harikaegitimprojeleri yazmış:
www.efgan.tr.gg Very Happy

sitenizin puanı %95 veriyorum

Arrow söylemeye bişey bulamadım öncelikle ama yorum istediğiniz için fazla önemli bir eksik olmasada bir yorum yapacam anasayfanın ortasında bulunan Google Earth ile Beyaz Piramit Türk piramitleri resminin altında yazan yazıyı kaldırın ziyaretci olarak girseydim dikkatimi çekmezdi fakat yorumcu olarak birşeyler sunmak zorundayım
Arrow tasarımın üzerinde bulunan bedava-sitem reklamını açık mavi yaparsanız daha hoş olabilir ayarlardan düzenleyebilirsiniz

BAŞKA BİR EKSİK GÖREMEDİM DÖRT DÖRTLÜK BİR SİTE TEBRİK EDERİM BAŞARILAR DİLERİM Cool

Pagerank 4
Önceki mesajları göster: