Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.04.2009, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

menune duzenlemeye gel orda örnek anasyfa köprü eklede de ordan sitenn anasayfasını ver kaydet bitti
Mesaj17.04.2009, 08:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler
Mesaj01.05.2009, 06:39 (UTC)    
Mesaj konusu: ya arkadaşlar

arkadaşlar peki bu menülerin ben açılır olanını istiyorum onu nasıl yapıcam anlatırmısınız bu menülerin aynısının açılır olanını istiyorum nasıl olacak css tasarımı kullanıyorum ????
Mesaj01.05.2009, 12:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

selamun aleyküm dostlar ,
ben kendi siteme bu örnek menüden yararlanarak bir menü oluşturmuştum. Fakat şimdi bu menü üzerlerinde file not found! yazısı kaplıyor. Nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.
Sitem http://www.karateturkey.tr.gg
Mesaj01.05.2009, 15:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

tşk

Mesaj05.05.2009, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

SITEME MOR RENK BUTON ISTIYORUM YAPABILIRMISINIZ,???
Mesaj06.05.2009, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

Güzel menüler çok beğendim gerçekten sağolun uğraşmışsınız.

Mesaj11.05.2009, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ya arkadaşlar

grupgunbatimi yazmış:
arkadaşlar peki bu menülerin ben açılır olanını istiyorum onu nasıl yapıcam anlatırmısınız bu menülerin aynısının açılır olanını istiyorum nasıl olacak css tasarımı kullanıyorum ????

açılır menülerin prensibi farklıdır.
işin içine javascript de girer.
açılır menü için "suckerfish menu" yazıp ararsan aradığın tipte sonuçlara ulaşırsın.

Mesaj23.05.2009, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Sorun

Sanırım Sorun Bende Fakat 1. sindeki Resimleri Kendin Upload Ettiğin İçin Duruyor Öbür Menülerin Hepsi Gözükmüyor Sadece. 1. Menü Gözüküyor...: Sad
Mesaj25.05.2009, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sorun

paylasimkenti yazmış:
Sanırım Sorun Bende Fakat 1. sindeki Resimleri Kendin Upload Ettiğin İçin Duruyor Öbür Menülerin Hepsi Gözükmüyor Sadece. 1. Menü Gözüküyor...: Sad

Çünkü Öbür Resimleri Fileden.com'a Upload Edilmiş Ve Arkadaşımız Heralde Fileden.com a 30 gündür giriş yapmadığı için silinmiş İyi Günler Wink
Mesaj01.07.2009, 08:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

B U MENÜLERİ NASIL İSTEDİĞİMİZ SAYFA HALİNE GETİRECEĞİZ ORAYA TIKLIYINCA NASIL ANASAYFA VEYA DÜİĞER SAYFALARI GETİRECEĞİZ YANİ LİNKİ YAPIŞTIRDIN TIKLIYINCA BİŞEY AÇILMIYOR ONU NASIL DÜZENLİCEZ İSTEDİĞİMİZ SAYFAYI KOYABİLECEĞİZ..?LÜTFEN CEVAP
Mesaj01.07.2009, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

otoseveni yazmış:
B U MENÜLERİ NASIL İSTEDİĞİMİZ SAYFA HALİNE GETİRECEĞİZ ORAYA TIKLIYINCA NASIL ANASAYFA VEYA DÜİĞER SAYFALARI GETİRECEĞİZ YANİ LİNKİ YAPIŞTIRDIN TIKLIYINCA BİŞEY AÇILMIYOR ONU NASIL DÜZENLİCEZ İSTEDİĞİMİZ SAYFAYI KOYABİLECEĞİZ..?LÜTFEN CEVAP

Kardeşim sayfayı degiştirden sana gelen linki oraya yapıştırman yeterli olacaktır

Mesaj02.07.2009, 09:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aradığım Menüyü Bulamadımda o yüzden Aradığım Menü şöle bişi

Bu menüyü bula bilirmisiniz

bu Menüyü Bulana Tasarımımı vericem
Mesaj06.07.2009, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler Wink
Mesaj06.07.2009, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Sağol GüzeL

Gzel AMa
Benim SİTEYE GİRİP SİTEYE GÖRE MENÜ BULAN YOKMU