Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.07.2008, 07:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: tşk

nerdehaber yazmış:
arkadaşım peki bunlara nasıl url vereceğiz yani bu tuşlara tıkladığımızda sayfa nasıl yönelecek sayfarımı değiştirde gözükmüyo bunlar cahilliğime ver ama ben bunlara nasıl söylim taban yapacam yani tıklandığında nerde sayfa açılacak örneğin gazeteler yazdım şahız tıkladığında sabah hürriyet gibi linklerin altından çıkmasını istiyorum veya atına tek tek lint atmak istiyorum bunu nasıl yapacağım ıce ble da böyle bi sorun yoktu bunda ilkim biraz izah ederesen sevinirim. şimdiden tşk.

Menü kodunuzda en altta böyle bir yer olur,oralara link adresini yazabilirsiniz.

Örnek.

Kod:
<div id="MainMenu">
   <div id="tab">
      <ul>
         <li><a target="_blank" href="LİNK ADRESİ"><span>SAYFA ADI</span></a></li>
      </ul>
   </div>
</div>
Mesaj30.07.2008, 12:24 (UTC)    

nerdehaber yazmış:
arkadaşım peki bunlara nasıl url vereceğiz yani bu tuşlara tıkladığımızda sayfa nasıl yönelecek sayfarımı değiştirde gözükmüyo bunlar cahilliğime ver ama ben bunlara nasıl söylim taban yapacam yani tıklandığında nerde sayfa açılacak örneğin gazeteler yazdım şahız tıkladığında sabah hürriyet gibi linklerin altından çıkmasını istiyorum veya atına tek tek lint atmak istiyorum bunu nasıl yapacağım ıce ble da böyle bi sorun yoktu bunda ilkim biraz izah ederesen sevinirim. şimdiden tşk.

Kardeş bu açlılır menü değil sadece link urlsi ve adını verip kullanabilirsin..Yukarıda gokseen arkadaşımızın verdiği kodu bul istediğin gibi çoğal ayarla sitene koy.

Mesaj30.07.2008, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu: tşk

teşekkür ediyorum hepinize
Mesaj31.07.2008, 18:49 (UTC)    

nerdehaber yazmış:
teşekkür ediyorum hepinize

Wink

Mesaj01.08.2008, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodlar için çok teşekkürler ama ben hem sağ menü hemde üst menü yapmıştım ikisini siteye eklediimde menüler bozuluyo neden acaba???
Mesaj01.08.2008, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

burada Paylaşılan Üst Menuler Sorunsuz CSS Tasarımlarda İşlev Görmektedir..
Sizin Kullandığınız Tasarım IceBlue Olduğu İçin Bozulmalar Görülebilir..

Yine de Sitenize Üst Menuleri Ekledikten Sonra Sitenizin Halini Görebilir Miyim.. Sorunun Tam Olarak Nereden Kaynaklandığını Anlamak İçin .. ?
Mesaj01.08.2008, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

herseyimsinbitaneem yazmış:
kodlar için çok teşekkürler ama ben hem sağ menü hemde üst menü yapmıştım ikisini siteye eklediimde menüler bozuluyo neden acaba???

Buradaki paylaşılan menülerin 2 tanesini birden sitede kullanamazsınız sadece 1 tane kullanabilirsiniz.Çünkü kodlarla çatışma oluyor ve bozulmaya sebeb oluyor Wink

Mesaj03.08.2008, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar paylasım gzlde ben bu kodları nereye nasıl eklicem anlatırmısnız tam bilmiyıorumda ben
Mesaj03.08.2008, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

rockerfun yazmış:
arkadaslar paylasım gzlde ben bu kodları nereye nasıl eklicem anlatırmısnız tam bilmiyıorumda ben

En başta nasıl yapılacağı anlatıldı kardeşim.

Mesaj09.08.2008, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

süpersin
Mesaj09.08.2008, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım İçin Teşekürler Samanyolu35
Çok İşe Yarıyo Linklerdeki resimleri değiştirin kendi menünüzüde yapabilirsiniz Wink

Mesaj09.08.2008, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

@rekorlist

@programcity

Sizlerin İşine yaradıysa ne mutlu bana Smile

Mesaj13.08.2008, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

super
Mesaj14.08.2008, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

eline sağlık güzel paylaşım bunların alta doğru açılanı varmı?
Mesaj14.08.2008, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

saraybahcesi yazmış:
eline sağlık güzel paylaşım bunların alta doğru açılanı varmı?

rica ederim.Açılır menü malesef yok

Önceki mesajları göster: