Forum'da ara:
Ara

EN SEVDIGINIZ DERS
MATEMATİK
  68%
[ 37 ]
FİZİK
  31%
[ 17 ]
Toplam Oylar : 54

Yazar Mesaj
Mesaj29.06.2008, 06:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.gladiatus07.tr.gg
şimdiden tşkürler
Mesaj29.06.2008, 07:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

leonn2435 yazmış:
www.leonn2435.tr.gg

www.soylesi2435.tr.gg

arkdasımm ıkı sıtenızıde zıyaret etme sansım oldu ıkısıde ıcerık ve tasarım bakımından gercekten emek harcanarak hazırlanmıs sıteler ıkı tasarımda buttrfly guzel olmus sıtenızı sık kullanılanlara ekledım benım tavsıyem sudur kıı blog tarzında hergun gunler konualar paylasırsanız sıtenızın trafıgın artacagına ınanıyoruım saygılarımısunuyorum sıtenıze 10 uzerınden 9 verıyorum arkdasımmm basarlar
Mesaj29.06.2008, 07:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

gladiatus07 yazmış:
www.gladiatus07.tr.gg
şimdiden tşkürler

merabalar arkdasım sıtenız halen yazpım asamsında oldugunu tahmın edıyorum bence sıze bır kac tavsıyede bulunabılırım dılersenız

*oncelıkle ne yapacagınıza ıcerıgın ne olacagına karar verıp sıtenızın ısmınıde o dogrultuda yakın bısey secersenız bu yolda ıyı yerlere geleegınıze ınanıyorum bence TR.GG ailesinde ornek alınacak bır cok sıte var

ornek
www.efgan.tr.gg
www.harikaegitimprojeleri.tr.gg kii bu sitenın benzeri yokturr o yuzden bakın ornek alınacak çok site var ınceleyın ve karar verıp daha sonra sıtenızı olusuturn saygılarımı sunuyorum ama ıyı yerlere gelecegınıze ıannıyorum arkdasım basarılar
Mesaj29.06.2008, 07:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberiz yazmış:
leonn2435 yazmış:
www.leonn2435.tr.gg

www.soylesi2435.tr.gg

arkdasımm ıkı sıtenızıde zıyaret etme sansım oldu ıkısıde ıcerık ve tasarım bakımından gercekten emek harcanarak hazırlanmıs sıteler ıkı tasarımda buttrfly guzel olmus sıtenızı sık kullanılanlara ekledım benım tavsıyem sudur kıı blog tarzında hergun gunler konualar paylasırsanız sıtenızın trafıgın artacagına ınanıyoruım saygılarımısunuyorum sıtenıze 10 uzerınden 9 verıyorum arkdasımmm basarlar

Teşekkürler.. Wink
Mesaj29.06.2008, 09:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

leonn2435 yazmış:
haberiz yazmış:
leonn2435 yazmış:
www.leonn2435.tr.gg

www.soylesi2435.tr.gg

Teşekkürler.. Wink

basarılar arkdaısm efet yorumlanacakkkk sitelerinizi yazın arkdaslar beklıyorumm
Mesaj29.06.2008, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haberiz dostum,
senin için yorumlanması en zor olan bir sitenin adını vereceğim :

www.haberiz.tr.gg

Buyur yorumla

efgan
Mesaj29.06.2008, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberiz sana zahmet olacak ama bu siteyi bir yorumlarsan sevinirim

www.bir-gulus.tr.gg

şimdiden teşekkür ederim yorumun için Razz
Mesaj29.06.2008, 13:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj29.06.2008, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

haberiz abi benim siteye yorum yapmayı unuttun galiba_ Shocked
Mesaj29.06.2008, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

bir-gulus yazmış:

www.bir-gulus.tr.gg

site içerik bakımında gercekten harıkaa oldukca genıs bır ıcerıge sahıp ancak tasarım yonunden eksıklıkler var
*oncelıkle guzel bır banner hazırlayınn
*daha sonra sag tarafa bıseyler ekleyın boylelıkle sıtenızın hıtının yanı ziyaretçi trağinin artacagına ınanıyorum saygılarımı sunuyorum
Mesaj29.06.2008, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberiz yazmış:
bir-gulus yazmış:

www.bir-gulus.tr.gg

site içerik bakımında gercekten harıkaa oldukca genıs bır ıcerıge sahıp ancak tasarım yonunden eksıklıkler var
*oncelıkle guzel bır banner hazırlayınn
*daha sonra sag tarafa bıseyler ekleyın boylelıkle sıtenızın hıtının yanı ziyaretçi trağinin artacagına ınanıyorum saygılarımı sunuyorum

sitem hakkındaki düşünceleriniz için teşekkür ederim en kısa zamanda yenilenecek sadece zamana ihtiyacım var tavsiyelerini dikkate alacağım Razz
Mesaj29.06.2008, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: slm

esraovali yazmış:
haberiz abi benim siteye yorum yapmayı unuttun galiba_ Shocked

hersey harıka ınanılmaz ancak sıyah bu kadar yakısabılır bır siteye ancak sadece bır problem var oda banner bannerı degıstırsenız harıka olur içerik zaten guzel tasarım harıkaa sadece banner banner yuzunden 10 uzerinden 9.5 basarılar senıde sık kullanılanlara ekledımm arkadslar
Mesaj29.06.2008, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

enginkahveci yazmış:
http://enginkahveci.tr.gg/

gercekten dop dulu bır site olmus harıka olmus hatta ancakk sızınde bır problemınız var site css oldgunu için banner kısmı degıstırılmesmıs siyah cok yakısmıs ama banner da degısırse harıka olur içerik dolu dolu zaten 10 üzerinden banner yüzünden 9.5 veriyorum basarılar arkdasım kolay gelsın sayılar
Mesaj29.06.2008, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

harikaegitimprojeleri yazmış:
Haberiz dostum,
senin için yorumlanması en zor olan bir sitenin adını vereceğim :

www.haberiz.tr.gg

Buyur yorumla

hocam ınaının öle bır sey dedınızkı hocam nasıl yrumalaycagım bılmeıyorum kııı Neutral Neutral
Mesaj29.06.2008, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

efet sitelerinizi yazın bakalım yorumlara devam edıyoruz saygılarımı sunuyorum saolun
Önceki mesajları göster: