Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.06.2008, 22:11 (UTC)    
Mesaj konusu: haber için site yaptım ama her gün yazmak zor geliyor

arkadaşlar bişey soracağım haber için site yaptım ama her gün yazmak zor geliyor pekii htlm kodu varmı ama başka siteye bağlan mayacak venm sitemde gözüksün istiyorum

En son aktifim tarafından 28.06.2008 03:50:44 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.06.2008, 22:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tabi bir çok haber sitesinde Son dakika haberlerinin HTML kodu vardır.

Sitene ekleyebilirsin Wink
Mesaj28.06.2008, 03:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazmış:
Kod:
Tabi bir çok haber sitesinde Son dakika haberlerinin HTML kodu vardır
.

katılıyorum
Mesaj28.06.2008, 06:18 (UTC)    
Mesaj konusu: dd

allahualem yazmış:
yazmış:
Kod:
Tabi bir çok haber sitesinde Son dakika haberlerinin HTML kodu vardır
.

katılıyorum

Ben de Katılıyorum..

Şöyle Anlatayım: Başka Bir Siteden Aldığın Haber HTML Kodunu, Kendi Sitene Koyabilirsin; Fakat, Kendi Sitene Yönlenidirme İmkanın Olamaz..Ancak Bu RSS lerde Olabilir.. { RSS, genellikle haber sağlayıcıları, bloglar ve podcastler tarafından kullanılan, yeni eklenen içeriğin kolaylıkla takip edilmesini sağlayan özel bir XML dosya formatıdır. }

En son guncelalan tarafından 28.06.2008 06:18:58 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.06.2008, 06:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Mümkün Değil

Siz kendiniz hazırlayacaksınız.Sitenizdeki misafirlerin başka siteye yönlenmesini engellemek.Ama Zor geliyor dediğinize HTML kodu kullanmaktan başka çarenizin olduğunu düşünmüyorum...
Mesaj28.06.2008, 06:52 (UTC)    
Mesaj konusu: öle dil

htmlmekani yazmış:
Tabi bir çok haber sitesinde Son dakika haberlerinin HTML kodu vardır.

Sitene ekleyebilirsin Wink

ben öyle demiyorum htlm kodu yapınca başka siteye bağlanıyor bağlanmadan sadece bende gözüksün istiyorum bir çözğm yolu lütfen Crying or Very sad
Mesaj28.06.2008, 08:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım bu konu için zaten bir başlık açmışsın ve cevabı almışsın niye tekrar konu açmak isteiğinde bulunuyorsun?
Önceki mesajları göster: