Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.06.2008, 06:15 (UTC)    
Mesaj konusu: macromedia da yaptıgımız işlemleri nasıl sitremize ekleriz

Arkadaslar bilen varsa sölyleyebilirmi macromedia ile yapıyorum her şeyi ama siteye nasıl eklendigini kod varsa nereden alındıgını bana ö.m ile atabilecek arkadaş varmı

En son citlenbig tarafından 28.06.2008 12:20:20 tarihinde değiştirildi, toplam 5 kere değiştirildi
Mesaj28.06.2008, 06:26 (UTC)    
Mesaj konusu: !!!

rapid üzerinden indirebilirsiniz.Zaten dosyayı ordan upload ederken rapid sana link veriyor.sende o linki sitende yayınladığın zaman sitende dosyayı indirmek isteyen rapide yönleniyor...Başka kafana takılan???
Mesaj28.06.2008, 08:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: !!!

pazarlamaca yazmış:
rapid üzerinden indirebilirsiniz.Zaten dosyayı ordan upload ederken rapid sana link veriyor.sende o linki sitende yayınladığın zaman sitende dosyayı indirmek isteyen rapide yönleniyor...Başka kafana takılan???

kaydetmek istediğin dosya sana ait ise bir sorun teşkil etmez.
ama aylardır üzerinde durduğuımuz konu yani coprıght eğer size ait değil ise paylaşamazsınız siteniz silinmekl zorunda kalır..

kolay gelsin
Mesaj28.06.2008, 08:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Download ettireceğin dosyanın sana ait olduğunu yöneticilere ispat edersen bir sorun teşkil etmez Wink
Mesaj28.06.2008, 08:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:
Download ettireceğin dosyanın sana ait olduğunu yöneticilere ispat edersen bir sorun teşkil etmez Wink

tamamda benim sormak istedigim şu mesela photoshop programı bende var kendim atıcam rapid e baskasının limk inin atmıcam sifresini bile ben koyucam inş olur ya cevap bekliyorum
Mesaj28.06.2008, 08:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

citlenbig yazmış:
gokseen yazmış:

tamamda benim sormak istedigim şu mesela photoshop programı bende var kendim atıcam rapid e baskasının limk inin atmıcam sifresini bile ben koyucam inş olur ya cevap bekliyorum

hayır kesinlikle sonuçta o programı sen yazmadın deilmi
bak söz gayet açık ve net:::::: sana ait olan bişey senin indirdiğin bişey değil
Mesaj28.06.2008, 09:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamamda o zaman rapid den program indiren dolu site var örnegin gezginler photo filte,macromedia flash,photo shop,msn, bunların hiç biri o siteye ait degil dünyada bunun gibi binlerce site var benim bilgisayarında olan bi programı rapid leyip link veremiyosam ne anlamı kalıyo ben bi anlam cıkaramadım ne gibi sacıncası oluyor onu bi anlasam veya anlatsanız
Mesaj28.06.2008, 09:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

ebn baska bi siteyi girip onun indirme link ini copy yapcak degilim dedigim gibi kendim rapidleyip kendi linklerim olacak ok biraz daha acık olursa sevinirim
Mesaj28.06.2008, 09:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım sende kendine com uzantılı
net uzantılı site al sende paylaş
tr.gg de yasak demek istediğim .

eğer bu tür paylaşım yapan tr.gg sitesi varsa lütfen bildirin en kısa zamanda silinecektir

yeterince açıklayıcı oldu sanırım kolay gelsin
Mesaj28.06.2008, 10:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım o zaman bizde internetten bir program indirelim daha sonra geri onu upload edelim ve sitemizde yayınlayalım olur mu öyle şey,Download ettireceiniz dosyanın tamamiyle size ait olması gerekiyor Exclamation
Mesaj28.06.2008, 10:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:
Arkadaşım o zaman bizde internetten bir program indirelim daha sonra geri onu upload edelim ve sitemizde yayınlayalım olur mu öyle şey,Download ettireceiniz dosyanın tamamiyle size ait olması gerekiyor Exclamation

arkadaşım son bişi sorim örnegin tamindir bide gezginler ikisinde de aynı programlar cok sayıda hiç bir farkı yok acaba bu program gezginleremi ait yoksa tamindir e mi ait Question program kendisine ait die bişi olamaz cünkü msn live mesenger tamindire mi ait eger tamindire ait se süper walla baska bişi demiyom bu acıklama lar yetmedi Very Happy
Mesaj28.06.2008, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

ysnsen yazmış:
arkadaşım sende kendine com uzantılı
net uzantılı site al sende paylaş
tr.gg de yasak demek istediğim .

eğer bu tür paylaşım yapan tr.gg sitesi varsa lütfen bildirin en kısa zamanda silinecektir

yeterince açıklayıcı oldu sanırım kolay gelsin

daha demin okumamıstım tesekkür ederim
Mesaj28.06.2008, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım onlar program indirme siteleri ve programın yanlarında da yapımcıları yazıyor,ve ayrıca onlar .com ve net gibi alan adlarına mevctlardır, Wink
Mesaj28.06.2008, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

konuyu saptırmaya çalışıp mesaj sayısını yükseltme lütfen
sana gerekn cevap verilmiştir.
programlar zaten ne tapm indirin
ne gezginlerin nede bir başka bir yerin tamammen yazan kimse ona aittir.
bir zahmet sadece programa değil özelliklerinede baksa kimin yaptıüğını görürsün.
konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok.
Mesaj28.06.2008, 10:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:
Arkadaşım onlar program indirme siteleri ve programın yanlarında da yapımcıları yazıyor,ve ayrıca onlar .com ve net gibi alan adlarına mevctlardır, Wink

cok tesekkür ederim arkadasım