Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj29.06.2008, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Derslere yardımcı siteler

Bilgisayar

Bilim ve Teknoloji > http://www.bilimveteknoloji.com
Web Dersleri > http://www.webdersleri.com
Web Dilleri > http://www.webdilleri.com
Web Test > http://www.webtest.projesi.com
Bilgisayar Dershanesi > http://www.bilgisayardershanesi.com
Delphi programlama dili > http://www.delphiturk.com
Pascal programlama dili > http://www.kalkan.cjb.net
Php Dersleri > http://www.php.org.tr
Java Programlama Dili > http://www.java.gen.tr
Flash Programı ile İlgili Dersler > http://www.flashokulu.com
Web programlama ve paket programlar > http://www.e-dershane.com
Programlama Dilleri ve oyun yapımı > http://www.programlama.com
Eğitim Center > http://www.egitimcenter.com


Biyoloji

Biyoloji ile ilgili Herşey > http://www.geocities.com/isitir
Gen Bilimi-Biyolojik Dünya > http://www.genbilim.cjb.net/
İnsan > http://www.insanmucizesi.com
Bio Hayat > http://www.biohayat.i8.com
Biyoloji Gezegeni > http://www.biyoloji.gezegeni.com
Evrim Teorisi > http://www.darwinizmdini.com
Evrim Teorisi > http://www.darwinizminsonu.com
Evrim Aldatmacası > http://www.evrimaldatmacasi.com
Evrim Efsanesi > http://www.evrimefsanesi.com
Evrimcilerin İtirafları > http://www.evrimcilerinitiraflari.com
Hayatın Kökeni > http://www.hayatinkokeni.com
Net Cevap > http://www.netcevap.org


Coğrafya

Coğrafya Sitesi > http://cografyadunyasi.8m.net/
Coğrafya > http://www.cografyalar.com
Coğrafya > http://www.cografya.8k.com
Türkiye Haritası > http://www.focusmm.com/turk_map.htm
Yeryüzü > http://www.yeryuzu.com
Coğrafya Arşivi > http://www.cografyaarsivi.com
Haritalar > http://www.e-harita.gen.tr
Evrenin Yaratılışı > http://www.evreninyaratilisi.com


Din Bilgisi

Dini Bilgiler > http://www.dinibilgiler.org
Kuran Bilgisi > http://www.kuranbilgisi.com
Kuran Fihristi > http://www.kuranfihristi.net


Felsefe

Lise Felsefe > http://www.lisefelsefe.com


Fen Bilgisi

Fen Bilgini > http://www.fenbilgini.com/
Fen Bilgisi > http://fenbilgisi.8k.com/
Fen Deneyleri > http://www.fendeneyleri.com/
Fen Bilgisi Öğretmeni > http://www.fenbilgisiogretmeni.com
Fen Bilgisi Öğretmeni > http://anay333.sitemynet.com
Fen Okulu > http://www.fenokulu.net


Fizik

Fizik Soru Bankası > http://www.geocities.com/fsban
Fizik Dersleri > http://www.fizkders.8m.com
Kolay Fizik > http://www.kolayfizik.com
Fizik Dosyası > http://www.fizik.dosyasi.com
Doktor Fizik > http://doctorfizik.hypermart.net


Kimya

Kimya Okulu > http://www.kimyaokulu.com/
Web Kimya > http://www.webkimya.com
Kimya evi > http://www.kimyaevi.org/


Matematik

İnteraktif Matematik > http://www.cybermaths.8m.com/
Matematik Dosyası > http://matematikdosyasi.8m.com/anasayfa.htm
Renkli Matematik > http://www.matokulu.com/
Matematik Mekanı > http://www.matematik.mekani.com
Matematik Dosyası > http://www.matematikdosyasi.com
Matematik Forumu > http://www.matematikforumu.com
Matematik Üniversitesi > http://www.matematik.edu.tr.tc
Siber Matematik > http://www.cybermaths.8m.com
Türk Matematik Derneği > http://www.tmd.org.tr
Geometri Öğretmeni > http://www.geometriogretmeni.com
Geometri Kulübü > http://www.geometri.kulubu.com
Matematik Organizasyonu > http://www.matematikci.org
Türkiye Zeka Vakfı > http://tzv.org.tr


Rehberlik

Rehberlik Servisi > http://www.rehberlik.servisi.com
Rehber Öğretmeni > http://www.rehber.ogretmeni.com


Tarih

Atatürk >http://www.ataturk.net
belgenet > Yakın tarih belgeleri ile ilgili > www.belgenet.com
Cumhuriyet Tarihi > http://www.cumhuriyet.kulturturizm.gov.tr
Türk Tarihi > http://www.dallog.com
Türk Tarih Kurumu > http://www.ttk.gov.tr
Kronoloji Web Sitesi > http://www.kronoloji.gen.tr/
Osmanlı Devleti > http://www.osmanli700.gen.tr/
Osmanlı Sanatı > http://www.osmanlisanati.com
Türkiye Cumhuriyeti Arşivi > http://www.devletarsivleri.gov.tr
Çanakkale Savaşı > http://www.canakkale.gen.tr


Türkçe

Türk Dil Kurumu > http://www.tdk.gov.tr
Türk Dil Kurumu Kitaplığı > http://www.tdkkitaplik.org.tr
Türkçe Dilbilgisi > http://www.geocities.com/harunkart1
Türkçe Sitesi > http://www.anadili.egitimi.com/
Türkçe Sözlük > http://hattusas.cs.bilkent.edu.tr/Sozluk
Türk Dili ile İlgili Herşey > http://www.dilimiz.gen.tr/
Dilimiz > http://www.dilimiz.com
Şiir > http://www.berzah.com
Değişik bir Türkçe sözlük > http://www.privatesozluk.com
Şiir Online > http://www.siironline.com
Şiir, Edebiyat > http://www.bengisu.net
İz Edebiyat > http://www.izedebiyat.com


Yabancı Dil

Yabancı Dil Eğitimi > http://www.studygroupintl.com/turkey/aboutus.htm
Bedava İngilizce > http://www.bedavaingilizce.cjb.net/
Yabancı Dil Eğitim Programları > http://www.nilka.com/y-dil.html
Dil dersleri > http://dildersleri.cjb.net/
Dil testleri, dil eğitimleri > http://www.dilokulu.com/
FONO Açıköğretim > http://www.fono.com.tr/
Limasollu > http://www.limasollu.com
İngilizce Sitesi > http://www.ingilizcesitesi.com
İngilizce > http://ingilizce.sitemynet.com
Language Teacher > http://www.languageteacher.com/
Zargan > http://www.zargan.com/
Sözlük Web > http://www.sozluk.web.tr
Babylon Sözlükleri > http://www.babylon.com
Pro Çeviri > http://www.proceviri.com
Sesli Sözlük > http://www.seslisozluk


ÇEŞİTLİ



Karışık

Akademik > http://www.academical.org
Anıtkabir > http://www.anitkabir.gov.tr/
Antoloji > http://www.antoloji.com
Araştırma > http://www.arastirma.org
Almanak Türkiye > http://www.geocities.com/almanakturkiye
Amerika'da eğitim görmek isteyenlerin adresi > http://www.mezun.com/
Atam izindeyiz > http://www.atamizindeyiz.com
Baş Öğretmen Atatürk > http://www.basogretmenataturk.com
Bilgisayar Destekli Eğitim > http://www.bilelim.net
Bilgisayar Destekli Eğitim > http://www.mobides.com
Bilgi Rehberi > http://www.bilgi-rehberi.com
Belirli Günler Takvimi > http://www.byegm.gov.tr/YAYINLARIMIZ...un/belirli.htm
Bilim.org > http://www.bilim.org/
Bilim Feneri > http://www.bilimfeneri.org.tr
Bilim Teknoloji > http://www.bilimteknoloji.com
Biyografi-net > http://www.biyografi.net/
Burs Rehberim > http://www.bursrehberim.com/
Bütün Dünya Dergisi > http://www.butundunya.com
Dergi > http://www.dergi.org
Dersimiz > http://www.dersimiz.com/
Ders İsteyenler > http://www.dersisteyen.com
Dini Bilgiler > http://www.dinibilgiler.org
Düşünen Çocuk > http://www.dusunencocuk.org
Eğitim 100 > http://temiz100.tripod.com/
Eğitim Bahçesi > http://www.geocities.com/metinyilmaz1
Eğitim Bilim Dergisi > http://www.egitimbilimdergisi.com
Eğitim-com > http://www.egitim.com/
Eğitim Dağarcığı > http://egitim.dagarcigi.tripod.com/
Eğitim Dünyasından > http://egitim.www7.50megs.com/index.htm
Eğitim Programları > http://egitimbank.sitemynet.com
Eğitim Programları > http://kuzanbank.sitemynet.com
Eğitim Programları > http://duzbank.sitemynet.com
Eğitimciler > http://www.egitimciler.com
Eğitimciler Sitesi > http://www.egitimcilersitesi.8k.com/
Eğitim Teknolojileri > http://www.egitek.gov.tr
Eğitim Toplist > http://new.topsitelists.com/bestsites/sivrisivri
Eğitim Toplist > http://new.topsitelists.com/run/egitim
E-kitap > http://www.gutenberg.net
E-kitap > http://www.web-books.com
E-kitap > http://www.harunyahya.org
E-kütüphane > http://www.e-kutuphane.net
Genç Bilim > http://www.gencbilim.com
golhisar > http://www.golhisar.com
İlköğretim öğrencileri için > http://www.geocities.com/mollasoft/
İlköğretim öğrencileri için programlar > http://www.aybike.4t.com
İlköğretim Sitesi > http://www.geocities.com/ayildiz1950
İndir Öğretmenim > http://www.indirogretmenim.com
İnternet Adresleri > http://www.interturknet.com
İnternet Kütüphanesi > http://www.14.brinkster.com/kutuphane
Karnem-com > http://www.karnem.net/
Kim Kimdir > http://www.kimkimdir.gen.tr/
Kişisel Başarı > http://www.kisiselbasari.com.tr.tc
Maksimum Bilgi > http://www.maximumbilgi.com
Mercek > http://www.mercek.org
Mezun-com > http://www.mezun.com/
Milli Kütüphane > http://www.mkutup.gov.tr/
Okuyanus > http://www.okuyanus.com
Online Sınav Merkezi (Üniversiteye hazırlık) > http://www.onlinesinavmerkezi.com/
Ödevim.com > http://www.odevim.com/smlogin
Ödev Sitesi > http://www.odevsitesi.com
Ödev Online > http://www.odevonline.com
Ödevler > http://www.odev.gen.tr
Sevimli Canlılar > http://www.sevimlicanlilar.com
Sınav ve ödev yardımı > http://elma.turkport.com/
Sınav Online > http://www.sinavonline.com
Öğrenci Sorunları > http://www.auygur.8m.com/
Öğrenciler sizin için > http://www.turkstudent.net/
Öğretmen TV > http://www.ogretmen.tv
Öğretmen > http://www.ogretmen43.8m.com
Öğretmen Öğrenci Veli Okul > http://elma.turkport.com/
Öğretmenler Kulübü > http://www.ogretmenler.kulubu.com
Öğretmenler Sitesi > http://www.ogretmenlersitesi.com/
ÖSS'ye hazırlık > http://www.ntvmsnbc.com/news/79484.asp?cp1=1
ÖSYM > http://www.osym.gov.tr/
Pekiyi-com > http://pekiyi.8m.com/
Rehberlik-Psikolojik Danışma > http://rehberlik.freeservers.com/
Sanal Dershane > http://www.sanaldersane.com/
Sanal Hoca > http://www.sanalhoca.com
Sanal Kütüphane > http://www.sanalkutuphane.net/
Sanal Okul > http://www.sanal-okul.org.tr
Sızıntı > http://www.sizinti.com.tr
Soru ve Cevap > http://www.sorvecevap.com
Sözlük > http://www.bgsozluk.cjb.net
Tebeşir.com > http://www.tebesir.com/
Testhane > http://www.testhane.com/
Testler Online > http://www.testleronline.com/
Tez Bankası > http://www.tezbankasi.cjb.net/
Toplumsal Gelişim > http://www.elele.gen.tr/
Turizm Bakanlığı > http://www.turizm.gov.tr
Türk Dünyası > http://www.turkdunyasi.org
Tübitak > http://www.tubitak.gov.tr
Türkiye Bilgi Bankası > http://www.tbb.gen.tr/
Uluslararası Mesleki Eğitim > http://www.uluslararasiegitim.com/mesleki/
Vitamin > http://www.vitaminturk.com
Web Eğitim > http://www.webegitim.net

______________
Mesaj29.06.2008, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

hmm güzel paylaşım Wink
Mesaj29.06.2008, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş bunları destek alabileceğiniz siteler bölümünde yayınlar mısın???
______________
Mesaj29.06.2008, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım için teşekkürler.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu