Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.07.2008, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

arkadaşım
seni bu konuda destekliyorum çunkü biz bu siteleri hep tr.gg li siteler girsin die kumadık deilmi halk için vatan millet için kurduk (en azından ben oyle)
yani kısacası hit o kadarda önemli deil siten çok iyi ise millet girer zaten
bu konuda naazimca , hackerfriend, fenercafe...(su anda bunlar aklıma bu siteler geliyor) gibi abilerimizi ornek almak gerekir saygılarımla... Exclamation

En son esraovali tarafından 01.07.2008 14:49:55 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj01.07.2008, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar aslında katılıyorum ama kısmen söylemek istediğim şu yorum alanı açılabilir belki fakat açılmazsa da yorumlamanın kalkmasından yana deilim.... Wink
Mesaj01.07.2008, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslında bir nevi haklısınız sevgili kardeşim afillimede katılıyorum bende yorum yapanlardanım ama benim amacım hitten ziyade site sahiplrerine
yardımcı olabilmek,başlığımın ve tr-gg-dostlugu.tr.gg sitemin tanıtımını yapabilmek
diğer türlü başlıklar dostlarımız ne kadar desteklesede malesef çok altlara düşüyor
ama kendi sitesini düzenlemeyen ve diğer sitelere yorum ve tavsiyede bulunanlara tabiki karşıyım ama bu işi gerçekten iyi bilen ve hit amacından ziyade yardımcı olabilmek adına yorum yapan arkadaşlarımız var onların yorumlarını okuyorum ve yorum yaptıkları siteyede baktığımda gerçekten dürüstçe yorum yapanlarıda görüyorum

tabi herkezi aynı kefeye koymamak lazım kolay gelsin arkadaşım
Mesaj01.07.2008, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: slm

esraovali yazmış:
arkadaşım
seni bu konuda destekliyorum çunkü biz bu siteleri hep tr.gg li siteler girsin die kumadık deilmi halk için vatan millet için kurduk (en azından ben oyle)
yani kısacası hit o kadarda önemli deil siten çok iyi ise millet girer zaten
bu konuda naazimca , hackerfriend, fenercafe...(su anda bunlar aklıma bu siteler geliyor) gibi abilerimizi ornek almak gerekir saygılarımla... Exclamation

hıt kazanmak ısteyen olabılır bazı arkadslar en dogal hakları ama sureklı yorum yazalım yorum yazalım olmaz kı bole sıtelerını tanıtarak hıt kazansınlar bence

Mesaj01.07.2008, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

istediginherseyburada yazmış:
Arkadaşlar aslında katılıyorum ama kısmen söylemek istediğim şu yorum alanı açılabilir belki fakat açılmazsa da yorumlamanın kalkmasından yana deilim.... Wink

bende kalkmasını ıstemıyorum sadece ole bı baslık acılsın burası tanıtım sayfası olsun

Mesaj01.07.2008, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj01.07.2008, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlığı yanlış okumuşsun bu başlık yorumlamaya karşı... Very Happy
Dediğinizi daha ii anlıyorum.... Wink
Mesaj01.07.2008, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

istediginherseyburada yazmış:

Başlığı yanlış okumuşsun bu başlık yorumlamaya karşı... Very Happy
Dediğinizi daha ii anlıyorum.... Wink
Mesaj02.07.2008, 13:10 (UTC)