Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.07.2008, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu: siteme banner eklemek ?

Bende elimden geldiğince bir site hazırladım... Sizin adreslerin yanında sade kaldığı söylenebilir. Size bir soru sorucam.. Kendi sitemde dahil olmak üzere 3 sitenin daha bannerını yapıp siteme koymak istiyorum ve bu bannerları tasarımın altındaki yazı kısmına yapıştırıcam...

Ayrıca bu 3 adres orada sağdan sola ya da soldan sağa akacak... Hani üstüne gelince o adrese yönlendirecek şekilde bunun püf noktalarını paylaşabilir misiniz??

konu başlıklarını konuyla ilgili yazalım.

En son kurandini tarafından 04.07.2008 21:56:55 tarihinde değiştirildi, toplam 10 kere değiştirildi
Mesaj04.07.2008, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu: SLM

resme link vermede yardımcı olabilirim ama resmi akacak şekilde ayarlamayı ben de bilmiyorum.

resime yönlendirme özellği verebilmek için önce resmi yüklmeniz gerek.
sonra herhangi bir sayfaya gidip resmi ekleyin.
yukarıda bazı tuşlar var ya, oradan köprü ekle diyoruz.
istediğiniz sitenin urlsini yazın.
sonra o sayfadan html kodunu alıp tasarımın altındaki yazı kısmına yapıştırın.
kolay gelsin

(sitemde kısa film yarışması yapılmaktadır, herkesi beklerim)
Mesaj04.07.2008, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir arkadaşta şöyle demiş:

<MARQUEE DIRECTION="RIGHT" BEHAVIOR="SCROLL" SCROLLAMOUNT="2" SCROLLDELAY="20">BURAYA KODU YAPIŞTIR</MARQUEE>

KAYAN YAZI KODU BU ---- (YAZI YAZAN YERE) BANNER KODLARINI KOY

En son kurandini tarafından 04.07.2008 16:36:50 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj04.07.2008, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

40 yıl köle tutma işi garantiyse belki bişiler düşünürüz Mr. Green Mr. Green
Mesaj04.07.2008, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

TAMAMDIR HERŞEYİ HALLETTİM

En son kurandini tarafından 04.07.2008 18:32:08 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: