Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.07.2008, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu: moderatörler saygiyla buraya

selamlar arkadaslar burdan genel bir problemimi sizlerle paylasmak istiyorum actigim bütün basliklar ve bütün konular bir moderatör tarafindan hep siliniyor bu ne is anlamis degilim neden benim actigim butun konular siliniyor bunun aciklamasini istiyorum kural disi bir hareket de yok
moderatörler istediginde gidipte birisinin basligini silmesi hic hos birsey degil

ozaman ben bosuna baslik aciyorum

ben bu konu hakinda bir aciklama bekliyorum cünki cok üzgünüm ha eyer birtane basligim silindigse tamam diyecem belki basligin yeri uygun degildir veya birtane silinmesi normal dir diye dusunurum ama actigim her basliklarin tek tek silinmesine karsiyim ve siddetle kiniyorum ve benim basliklarimi tek tek silen kim ögrenmek istiyorum ve neden sildigini aciklamasini istiyorum

biz burda bir aile degilmiyiz

saygilar

allahin sevgisi üzerinizde olsun

En son ua-galatasaray-muhabir tarafından 01.07.2008 19:09:11 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj01.07.2008, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

yöneticilerimizin seçmiş olduğu modlar

bu konuda hassas olan üyelerimizdir mutlaka sizde bir sorun olsa gerek

yada silinmemişitir sonraki sayfalara geçmiş olabilir

ama mutlaka kural dışı bir hareketiniz mevcut oldunda böledir
Mesaj01.07.2008, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25621

inceleyiniz...

Mesaj01.07.2008, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

birde hangi bölümde ve ne tür başlık açtığınızı yazarsanız daha net yardımcı oluruz.
sorun sizdemi yoksa silendemi.
Mesaj01.07.2008, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
yöneticilerimizin seçmiş olduğu modlar

bu konuda hassas olan üyelerimizdir mutlaka sizde bir sorun olsa gerek

yada silinmemişitir sonraki sayfalara geçmiş olabilir

ama mutlaka kural dışı bir hareketiniz mevcut oldunda böledir

kardes benim actigim butun konularmi kural disi yapma etme abisi ya
bu sorun eskidende vardi moderatörlere basvrdum ve sorun ortadan kalkti ama simdi yine sorun ortaya cikti benim her actigim baslik siliniyor diyorum birtanesi degil bir kural hatasi yaparsin iki yaparsin ama her actigin baslikta kural hatasi olmaz olamazda ve mutlaka bende sorun olduguna katilmiyorum abisi ve basliklar silindiginden eminim cunki ben actigim her basliklari kaydediyorum bilgisayara

saygilar

En son ua-galatasaray-muhabir tarafından 01.07.2008 19:38:13 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj01.07.2008, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben burayi inceledim ve yukaridaki linkteki duyurulardan hic birini cignemedim kardes
Mesaj01.07.2008, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

ysnsen yazmış:
birde hangi bölümde ve ne tür başlık açtığınızı yazarsanız daha net yardımcı oluruz.

kardes actigim her baslik siliniyor

genel probleme baslik aciyorum siliniyor önerilere baslik aciyorum siliniyor serbest bolgeye baslik aciyorum siliniyor css basliginaa baslik aciyorum siliniyor yani butun actigim basliklarin 100% 80 siliniyor bende anlamis degilim nedenini kim ve ne nedenle basliklarimin silindigini ögrenmek istiyorum

En son ua-galatasaray-muhabir tarafından 01.07.2008 19:36:56 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj01.07.2008, 19:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua-galatasaray-muhabir yazmış:
ysnsen yazmış:

genel probleme baslik aciyorum siliniyor önerilere baslik aciyorum siliniyor serbest bolgeye baslik aciyorum siliniyor css basliginaa baslik aciyorum siliniyor yani butun actigim basliklarin 100% 80 siliniyor bende anlamis degilim nedenini kim ve ne nedenle basliklarimin silindigini ögrenmek istiyorum

o zman forumu bırak sitenide sil git Twisted Evil Twisted Evil
Mesaj01.07.2008, 19:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

öyle iki dk da konuyu silip atmak için yokuz.

mesajlarını silenden cevap bekle. kardeş
Mesaj01.07.2008, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

ysnsen yazmış:
öyle iki dk da konuyu silip atmak için yokuz.

mesajlarını silenden cevap bekle. kardeş

kardes haklisin ama ben kimin sildigini bilmiyorumki cevap bekliyim Smile
Mesaj01.07.2008, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim üzüldügüm konu benim bir basligim iki basligimin silinmesi degil actigim basliklarin 100% 80 silinmesine uzuluyorum ve silinen basliklarimin cogu insanlara yardim etme amaciyla acilan basliklarim veya paylasima sundugum basliklar siliniyor bu beni üzüyor ben yardim amaciyla baslik aciyorum insanlara yardim edebilmek icin konular aciyorum ama siliniyor
silindiginde de bende dusunuyorum ozaman ben forummu neden kullaniyorum

saygilar

ha burdan bir duyuru yapiyim ben suan kimseyi elestirmiyorum yanlis anlasilmasin
Mesaj01.07.2008, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya bu konu neden hala kilitlenmiyor mod arkadaşlar lütfen ya müdahele edin artık komikleşmeye başladı
Mesaj01.07.2008, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
ya bu konu neden hala kilitlenmiyor mod arkadaşlar lütfen ya müdahele edin artık komikleşmeye başladı

öylemi kardes komiklesmeye basladi

yani kendi keyfine göre baslik silmek normal
simdi eyer senin actigin basliklarin 100 80% silinse komik olmazdi dimi

En son ua-galatasaray-muhabir tarafından 01.07.2008 20:06:27 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj01.07.2008, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
ua-galatasaray-muhabir yazmış:
ysnsen yazmış:

o zman forumu bırak sitenide sil git Twisted Evil Twisted Evil

bu nedemek oluyor simdi
Mesaj01.07.2008, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar lütfen tartışma ortamı yaratmayalım.

başlıklarınız hiçbir zaman sebepsiz yere silinmez. mutlaka kurallara uymayan mesajlar içeriyordur. mod lar kişisel davranmaz.

support( at )bedava-sitem.com

konuyu özetleyen mail atınız. ve lütfen artık bu konu üzerinde tartışmayınız.
Önceki mesajları göster: