Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.07.2008, 06:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Web Sitemin ana sayfası gözükmüyor yada silinmiş.

Merhaba 1 haftaya yakındır web siteme giremedim.Kesinlikle verilen kurallara uygun bir şekilde web sitemi oluşturdum oluşturmaya da devam edecem.Bu sabah Allahtan girdim ama bu defada ana sayfamın temiz bir sayfa olarak göründüğü gördüm. Crying or Very sad Ana sayfayı oluştururken bayağa bir emek sarfetmiştim.Acaba bu server'danmı kaynaklanıyor Eğer öyleyse sorunum ne zaman hallolur?veya bir şık daha var silinme durumu..Sildiyseniz nedenini öğrenebilirmiyim?Teşekkürler.Herkese Başarılar.www.turkguncelnet.tr.gg
Mesaj04.07.2008, 06:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Web Sitemin ana sayfası gözükmüyor yada silinmiş.

turkguncelnet yazmış:
Merhaba 1 haftaya yakındır web siteme giremedim.Kesinlikle verilen kurallara uygun bir şekilde web sitemi oluşturdum oluşturmaya da devam edecem.Bu sabah Allahtan girdim ama bu defada ana sayfamın temiz bir sayfa olarak göründüğü gördüm. Crying or Very sad Ana sayfayı oluştururken bayağa bir emek sarfetmiştim.Acaba bu server'danmı kaynaklanıyor Eğer öyleyse sorunum ne zaman hallolur?veya bir şık daha var silinme durumu..Sildiyseniz nedenini öğrenebilirmiyim?Teşekkürler.Herkese Başarılar.www.turkguncelnet.tr.gg

Tekrar baştan düzenlemek zorundasınız..Ya da eklediğiniz bir koddan kaynaklanıyor olabilir..
Mesaj04.07.2008, 07:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

ana sayfanızda şuan eklenmiş bişey yok.
sayfalarımı değiştirden anasayfanıza girin bir bakın eklediğiniz kodları anasayfa diye başka bibr sayfaya eklemiş olabilirsiniz.