Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.09.2007, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Yorumları Onaylama

Galerideki resimlere yorum yazıldığında Ziyaretçi defterinde olduğu gibi yorumlandıktan sonra görünmesi gibi bir seçeneğe ihtiyaç var. Sabah kalktığın sayfanda bir sayfa dolusu küfür görmek istemez insan. Siteyi Yönetme yetkilerimiz kısıtlı. Bunlar arttırılmalı.

Ziyaretçi defterinde ve yorumlarda silmenin yanında Değiştire bilme özelliğinin olması gerekli.
Mesaj14.09.2007, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel olur
Mesaj14.09.2007, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım zaten sen yapıyorsun forumu adamlar yazdıktan sonra istemdiğin yazıları silebilrisin hatta üyeliği bile silersin olmadı uğraşamam diyorsan kötü kelimeler oluştur diye bölüm var forumda oraya yaz istemediklerini oldu da bitti işte Laughing
Mesaj14.09.2007, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

orhan-ay yazmış:
arkadaşım zaten sen yapıyorsun forumu adamlar yazdıktan sonra istemdiğin yazıları silebilrisin hatta üyeliği bile silersin olmadı uğraşamam diyorsan kötü kelimeler oluştur diye bölüm var forumda oraya yaz istemediklerini oldu da bitti işte Laughing

Silmekten bahsetmiyorum, Düzeltmekten bahsediyorum. Oturup kötü kelime filtresimi yazacağım. Milyon tane küfür var.
Mesaj24.06.2008, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sonuç ne oldu. İstediğimiz gibi yorumu değiştirebiliyor muyuz? Ya da onaylanmadan yayınlamama gibi bir hakkımız oldu mu? olduysa bildirirseniz sevinirim...
Mesaj24.06.2008, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

mevsimsizyagmurlar yazmış:
Sonuç ne oldu. İstediğimiz gibi yorumu değiştirebiliyor muyuz? Ya da onaylanmadan yayınlamama gibi bir hakkımız oldu mu? olduysa bildirirseniz sevinirim...

Ziyaretçi defterine yazılan yorumları silebiliyorsunuz..
Mesaj24.06.2008, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür ederim onu biliyorum. Bizim onayımızdan geçmeden yayınlamamayı kastetmiştim. Sanırım o da yok herhalde.
Mesaj24.06.2008, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

ziyaretcilerinizin her yazdigini onayinizdan gecirebiliyor olmalisiniz. Degilse lütfen söyleyin, onu halledebiliriz.

Ziyaretcilerin yazdigini ama ya yayinlamaya ya yayinlamamaya hakkiniz var, her yazanin lafini degistirdiginizi düsünün, olmaz öyle.
Mesaj28.06.2008, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Galeri bölümünde Yorumlar direk olarak çıkıyor. Yorumu Admin onaylamadan yayınlanıyor. Sadece Mail ile haber veriyor. Şu resme şu yazıldı diye. Bir bakıyoruz Küfür veya site adreslerini yazmışlar. Bunun gibi sorunlarla karşılaşmamak için ziyaretçi defterinde olduğu gibi Admin onayından sonra gösterilmesi çok iyi olur. Teşekkürler.
Mesaj03.07.2008, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
Galeri bölümünde Yorumlar direk olarak çıkıyor. Yorumu Admin onaylamadan yayınlanıyor. Sadece Mail ile haber veriyor. Şu resme şu yazıldı diye. Bir bakıyoruz Küfür veya site adreslerini yazmışlar. Bunun gibi sorunlarla karşılaşmamak için ziyaretçi defterinde olduğu gibi Admin onayından sonra gösterilmesi çok iyi olur. Teşekkürler.

bu konuda bende size katılıyorum,yorumlarıda admin onayından sonra yayınla seçeneği olursa daha iyi olur düşüncesindeyim....

En son ilgazlim18 tarafından 04.07.2008 15:11:40 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj03.07.2008, 22:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilgazlim18 arkadaşım teşekkür ederim desteğin için. Gerçekten gerekli. Şuan hiçbir sitede bu olay yok yani yorumların Admin onaylamadan yayınlanması
Mesaj05.07.2008, 07:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu öneriyi birkaç gün önce bende yaptım, bence ziyaretçileri sınırlamak iyi olmaz en iyisi youtube de olduğu gibi ziyaretçiler yorumlara oy verebilmeli ve zaten küfürlere negatif oy vereceklerdir
Önceki mesajları göster: