Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.07.2008, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu: sucu açtık biiiiz.siteme geln çabuuuk...

ben elif.maltepede sucu açtım arkadaşlar.siteden veya telefonla siperişlerinizi bekliyorum.herkesi beklerim... Razz
Mesaj06.07.2008, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu: wizard-13

slm! siteniz çok güzel olmuş. başarılar dilerim. sizleri siteme beklerim.
www.wizard-13.tr.gg
sitemizde istediğiniz herşeyi bulabilirsiniz. sitemizi ziyaret ederek bana hak vereceksiniz.

www.wizard-13.tr.gg

Ana Sayfa - Konuk Defteri - Web Tasarım - Bizim Sokak - Eğlence - Spor - Bilim - Bize Ulaşın!

e-mail: andre.hutson( at )windowslive.com
Mesaj06.07.2008, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanırım bu forumda sadece tr.gg uzantılı sitelerin reklamı yapılıyor ama bir işletmenin reklamının yapılıp yapılmadığından emin değilim ama sanırım bu pek doğru değil
Mesaj06.07.2008, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

ugraburaya yazmış:
sanırım bu forumda sadece tr.gg uzantılı sitelerin reklamı yapılıyor ama bir işletmenin reklamının yapılıp yapılmadığından emin değilim ama sanırım bu pek doğru değil

tanıtımı yapılan sitede zaten tr gg uzantılı kural dışı bişey yok...

En son altanaltay tarafından 06.07.2008 14:10:05 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj06.07.2008, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenizi geliştirirseniz ii yerlere gelebilirsiniz
örneğin sitenizin tasarımını değiştirin ve başlık resimini değiştirerek başlayabilrsiniz
vb

HANIMLAR BEYLER ŞİMDİLERDE EKRANLARINIZIN EN ALTERNATİF AYKIRI SHOW PROGRAMI 'VELET DADA

TÜRKİYE'NİN EN YENİ VE EN GENÇ SHOWMANİ İRFAN ASLANHAN
HAFTA İÇİ HER GECENİZİ BİR ŞÖLENE ÇEVİRMEYE TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR VE SÜRPRİZLERİN ARDI ARKASI KESİLMİYOR ...
www.veletdada.tr.gg

En son veletdada tarafından 06.07.2008 14:21:00 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj06.07.2008, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar bu sistemde böyle siteler az
Mesaj06.07.2008, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sucu açtık biiiiz.siteme geln çabuuuk...

maltepesu yazmış:
ben elif.maltepede sucu açtım arkadaşlar.siteden veya telefonla siperişlerinizi bekliyorum.herkesi beklerim... Razz

ilk önce tasarımı değiştirmelisiniz,ondan sonra içeriği geliştirirseniz iyi olur....kolay gelsin......
Mesaj06.07.2008, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

TÜM YORUMLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM.AMA YASAK OLAN VEYA YANLIŞ OLAN BİRŞEY VARMIYDI BİLMİYORDUM.YARDIM EDEBİLİRMİSİNİZ YANLIŞ BİŞEY YAPTIYSAM.ÇOK YENİYİM DAHA...
Mesaj06.07.2008, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenizde yasak içerik yok.içiniz rahat olsun...kolay gelsin...
Mesaj06.07.2008, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selamun aleykum

Hayırlı İşler

Mesaj06.07.2008, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

altanaltay yazmış:
ugraburaya yazmış:

tanıtımı yapılan sitede zaten tr gg uzantılı kural dışı bişey yok...

zaten sitenin tanıtılmasında bir anormallik yok ama ben işletmesini tanıttığı için öyle söyledim
Mesaj06.07.2008, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

işletmesini de tanıtabilir.bedava-sitemin hedeflerinden birisi de zaten bu...bunda hiçbir sakınca yok.......
Mesaj06.07.2008, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.HERKESE.YANLIŞ BİRŞEY YAPIP YAPMADIĞIMI BİLMİYORDUM.AYDINLATTIĞINIZ İÇİN SAĞOLUN...
Önceki mesajları göster: